Phyto

Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Görünüm:
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Phyto Saç Ürünleri

Enerjinizi yansıtacak ve yeni bir tarz ortaya koymanıza yardımcı olacak, en önemli saç bakım ürünlerinden biri olan saç boyası içerdiği farklı renklerle size hitap eden alternatifler içeriyor. Saç boyası markaları içinde ortaya koyduğu kaliteli ürünlerle birçok kadının tercihi olan Phyto, geniş saç boyası renk katalogu, sağlıklı yapıya sahip ürünleri ve uzun süren etki sunan kullanımı ile öne çıkıyor. Phyto saç boyası ürünleri, güzelliğine, bakımına özen gösteren kadınların tercihi. Paris’in büyülü moda anlayışından ilham almış bir marka olan Phyto, saç boyası konusunda Türkiye’nin en iyi markalarından biri. Saç bakımında boya dışında birçok kaliteli ürün de sunan marka, aynı zamanda Phyto şampuan, saç serumu ve kapsül ürünleriyle de tercih ediliyor.  

Phyto saç boyası 

En kaliteli saç boyası markaları içinde yer alan Phyto, tüm saç tipleri için en iyi etkiyi sunan ürünlere sahip. Dermatolojik testlerden geçmiş Phyto boya ürünlerinin tamamı beyazlar üzerinde iyi bir kapatıcı etki sunuyor. Kalıcılığın uzun sürdüğü Phyto saç boyası seçeneklerinde saç derisine duyarlı bir içerik mevcut. Phyto saç boyası kullananların önerdiği bu ürünler, bitkisel içerikleriyle sağlıklı seçenekler. Phyto color saç boyası, markanın laboratuvarlarında özel geliştirdiği, uzun yıllara dayanan deneyimi ile ortaya çıkardığı ürünler. Saç yapısını bozmadan saça renk veren Phyto boya modelleri, bitkisel pigmentlerin gücüne sahip. Phyto saç boyasında hangi renk seçenekleri var diyorsanız skala çok geniş. Phyto saç boyası renk katalogunda kestane, siyah, bakır, kumral, çikolata kahve, kumral dore, başta olmak üzere birçok farklı alternatif var. Phyto saç boyası, saçlarınız ve saç deriniz için en sağlıklı yapı taşlarını sunarken, aynı zamanda uzun süre kalıcılık sağlamasıyla da en çok tercih edilen ürünlerden. Phyto saç boyası kullananların memnuniyetinin arkasındaki sebep de bu. 

Phyto şampuan 

Bakımlı ve sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyenlerin kullandığı, olmazsa olmaz ürünler içinde yer alan şampuanlar, günlük bakım rutininin önemli bir parçası. Saçlarımız her gün çeşitli çevresel etkenlere maruz kalıyor. Kirlilik, ter ya da toz gibi bu etkenler saçları ve saç derisini olumsuz etkiliyor. Saça zarar veren bu etkenlere karşı, saçları canlandıran, içeriğindeki güçlü bitkisel bileşenlerle saç tellerini destekleyen Phyto şampuan ürünleri aradığınızı sunacak. Saça ve saç derisine zarar vermeyen, derinlemesine bir bakım ve temizlik etkisi sunan Phyto şampuan ürünleri, mat görünüme karşı etkilidir. Phyto şampuan ürünleri içinde canlandırıcı ve güçlendirici, dolgunlaştırıcı, düzenleyici, nemlendirici, saç dökülmesi karşıtı ve enerji verici gibi konseptlerde çeşitli ürünler bulunuyor. 

Phyto saç serumu 

Saçlarımız, düzenli olarak bakım isteyen ve çevresel faktörlerden en çok etkilenen yapılardan biri. İyi bir saç bakımı içinse, içeriğinde doğal bileşenler barındıran saç bakım ürünlerinin başında gelen saç serumları öne çıkıyor. Cilt bakımının en önemli parçası olan saç bakımında, Phyto saç serumu ürünleri içerdiği güçlü doğal bileşenlerin gücüyle saçlarınız için en iyisini sunuyor. Phyto serumlar, cildinizin, saçlarınızın ihtiyacına göre farklı seçeneklere sahip. Serum formunda olması nedeniyle, doğrudan cilde ve saça derinlemesine nüfuz edebilen bu ürünlerde kaşıntı tedavi serumu, saç dökülmesine karşı etkili serum, dolgunlaştırıcı serum gibi modeller öne çıkıyor. 

 Phyto saç serumunu düzenli bir şekilde kullandığınızda, Phyto serumların saçlarınız üzerinde yarattığı sağlıklı bakım etkisini göreceksiniz. Markanın en çok tercih edilen bakım ürünleri içinde yer alan Phyto kapsül sayesinde ise, daha bakımlı, güzel bir cilde sahip olabilirsiniz. Tamamı dermatolojik testlerden başarıyla geçmiş Phyto kapsül ve serum ürünleri, tüm dünyanın tercihi.  

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.