x
  • İyi Ürün, Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat !
  • 600₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
  • İyi Ürün, Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat !
  • %100 Orjinal Ürün Güvencesi
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Alışveriş Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Tümünü Temizle
En Yeni
En Eski
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Puanına Göre

En Kaliteli Pişik Kremleri

Bebeklerin konforunu ve cilt sağlığını korumak ebeveynlerin en önemli önceliklerinden biri olsa da, zaman zaman pişik gibi sorunlar yaşanabilir. Bebeklerin cilt yapısı son derece hassas olup bezin içerisinde yeterince hava almaz ya da neme maruz kalırsa pişik oluşabilir. Özellikle bez bölgesinde ortaya çıkan ama vücudun farklı bölgelerinde de görülebilen pişik, bebeğin cilt bariyerinin bozulması durumunda ortaya çıkan kızarıklık ve cilt tahrişiyle karakterizedir.

Yenidoğan döneminden itibaren kullanılabilen en kaliteli pişik kremi çeşitleri, bebeklerin hassas cildinde ortaya çıkabilecek kızarıklık ve tahriş gibi sorunları gidermek için tercih edilebilecek en etkili çözümü sunar. En güvenilir bebek pişik kremlerini kullanarak bebeğinizde pişik oluşumunu önleyebilir ya da kızarıklık oluşmaya başladığında tedavisini sağlayabilirsiniz. 

En güvenilir bebek pişik kremlerine geniş ürün yelpazesi içerisinde yer veren DermoDr’yi ziyaret ederek siz de bebeğinizin cilt sağlığını koruma yolunda ilk adımı atabilirsiniz. En kaliteli bebek kremi ve pişik kremi çeşitlerini bebek bakım rutininize dâhil ederek bebeğinizin konforunu artırabilirsiniz.

Pişik Kremi ile Bebeğinizin Konforunu Artırın

Bebek pişik kremi farklı markalar tarafından üretilir ve piyasada bir çok pişik kremi vardır. Pişik kremi satın alırken bebeğin cilt tipini ve gereksinimlerini değerlendirmek önemlidir. Pişik önleyici kremler iyice temizlenmiş ve kuru cilde kalın bir tabaka şeklinde sürülerek cilt ve bebek bezi arasında koruyucu bir bariyer oluşturulur. Cildi nemlendirmeye yönelik özel formülleriyle cildin doğal bariyer fonksiyonunu korur. Ayrıca hassas bebek cildinin nemli, yumuşak, esnek ve pürüzsüz kalmasını sağlar. Cilt kayganlaştırıcı etkisi sayesinde pişik oluşumuna neden olabilen sürtünmeleri azaltır. Geçirgen yapısıyla cildi nemlendirir ve cilt tahrişini önler. 

Pişik giderici krem çeşitleri tahriş olmuş bebek cildinin tedavi edilmesi amacıyla kullanılabilir. Düzenli kullanım sayesinde ciltteki tahriş olan bölgeler hızlı bir şekilde tedavi edilebilir. Kaliteli markaların etkili bileşenlerle ürettiği pişik kremleri ilk kullanımla birlikte etkisini göstermeye başlar. Pişik oluşan bölgelere krem sürülmeden önce, bölge su ve pamukla nazikçe temizlenip kurulanmalıdır. Daha sonra ince bir tabaka hâlinde krem sürülmeli ve cildin kremi emmesi beklenmelidir.

Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Pişik Kremi, hassas bebek cildine yönelik olarak özel üretilmiştir. %98 oranındaki doğal içerikleriyle pişik bulunan bölgelere güvenle uygulanabilir ve hızlı bir şekilde etki eder. Cilde uygulandıktan sonra bezi sıkıca kapatmamak ve pişik olan bölgeyi arada havalandırmak gerekir. Pişik bölgesindeki kuruluğu kolayca gideren Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Pişik Kremi, nemlendirici etki sağlar. Formülündeki çinko oksit sayesinde dışkı, idrar ve bez temasının neden olduğu zararlara karşı cildi etkili bir şekilde korur. B5 vitamini ciltteki rahatsızlık hissini önlerken Shea yağı cildin yumuşamasına yardımcı olur. 

Bioderma ABCDerm Change Intensif, bez bölgesinde ortaya çıkan hassasiyetin azalmasına ve onarılmasına yardımcı olmak üzere formüle edilmiştir. Su bazlı krem, bez bölgesinde hassasiyet oluşmasına yol açan dışkıdaki kirlerin ve enzimlerin ciltten arındırılmasına katkıda bulunarak cilt hassasiyetini azaltır. Cildi nemlendirir ve bebek cildinin pH dengesinin korunmasını destekler. Mükemmel bir cilt toleransına sahip olan Bioderma ABCDerm Change Intensif su bazlı dokusunun sağladığı avantajla cilde kolayca yayılır. Cilt yüzeyinden temizlenmesi de kolaydır.

Pişik Kremi Kullanmanın Faydaları

Bebeklerde pişik çoğunlukla bezin neden olduğu tahriş nedeniyle bez bölgesinde görülse de; koltuk altı, boyun bölgesi ve eklem kıvrımlarında da pişik oluşabilir. Bebek pişik kremi kullanılarak söz konusu bölgelerdeki tahrişleri azaltmak, tedavi etmek ve bebeklerin konforunu sağlamak mümkündür. 

En kaliteli pişik kremleri bebeklerin cilt sağlığını korumaya yardımcı olur. Düzenli bir şekilde kullanıldığında olası cilt sorunlarını önler. Bu sayede, pişik oluşumunun neden olduğu ağrı ve rahatsızlık hissi ortadan kaldırılır. Cilt yüzeyinde oluşan kabarcıklar ve cilt kızarıklıkları pişik kremi kullanımıyla giderilebilir. Bebek pişik kremlerini düzenli olarak kullanmak, bebek cildinde bakteri oluşumunu önleyebilir. Pişik kremi kullanımından optimum fayda sağlanması için bebek cildine ve ihtiyaçlarına uygun seçim yapmaya özen gösterilmelidir.

Bebeğinizin Cilt Sağlığını Koruyacak Ürünler DermoDr’de

Bebeklerin hassas cilt yapıları, bebek bakım rutininde kullanılacak tüm ürünlerin kaliteli ve cilde zarar vermeyecek içeriklere sahip olmasını gerektirir. Ebeveynler bu nedenle bebekleri için kaliteli markaların ürettiği ve içerisinde cilde zarar verebilecek bileşenler bulunmayan ürünleri tercih eder. DermoDr en kaliteli markaların %100 orijinal ürünlerini en avantajlı fiyatlarla sizlere sunar. dermodr.com'u ziyaret ederek siz de bebeğinizin cilt sağlığını destekleyecek en güvenilir ürünleri uygun fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.