x
  • İyi Ürün, Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat !
  • 600₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
  • İyi Ürün, Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat !
  • %100 Orjinal Ürün Güvencesi
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Alışveriş Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Tümünü Temizle
En Yeni
En Eski
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Puanına Göre

İhtiyacınıza Uygun Tansiyon Aleti ve Nebulizatör Çeşitleri DermoDr’de

Günlük yaşamın yoğun temposu içerisinde sağlığın korunması zaman zaman zorlayıcı olabilir. Olası sağlık sorunlarının önlenmesi ya da mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi noktasında ise medikal ürünler son derece işlevsel çözümler sunabilir. Kullanımı en çok tercih edilen medikal ürünler arasında yer alan tansiyon aleti ve nebulizatör çeşitleri sağlık durumunun takibi ve tedavisi sürecini destekleyen cihazlar olarak öne çıkar. 

Piyasada pek çok farklı marka tarafından üretilen çok sayıda tansiyon aleti ve nebulizatör bulunduğundan, bunlar arasından seçim yapmak her zaman kolay olmayabilir. Sektörünün öncü ismi DermoDr, en kaliteli markaların ürünlerini bir araya getirerek sizlere ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun seçim yapma imkanı sağlar. 

dermodr.com'da ulaşabileceğiniz ürünler son derece geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Hasta bakım sürecinin konforunu artıracak hasta bezi ve hasta yatak koruyucu gibi hasta bakım ürünleri de DermoDr’nin sizlere sunduğu ürünler arasında yer alır. En kaliteli markaların orijinal ürünlerini en avantajlı fiyatlarla satın almak için DermoDr’yi ziyaret edebilirsiniz.

En Kaliteli Tansiyon Aleti ve Nebulizatör Markaları

Kan basıncını ölçmek ve kontrol etme amacıyla kullanılan bir medikal sağlık ürünü olan tansiyon aleti, kan basıncını belirli zaman aralıklarında ölçer. Bu sayede sistolik ve diyastolik değerleri kaydedebilir. Tansiyon aletlerinin manuel ve dijital modelleri vardır. Kullanımı genellikle daha kolay olan dijital tansiyon aletleri ölçüm sonuçlarını ekranda gösterir. Manuel tansiyon aletlerinin kullanımı genellikle bir stetoskop ile gerçekleştirilir. 

Hipertansiyon ve hipotansiyon gibi kan basıncı problemleri tansiyon ölçümüyle tespit ve takip edilebilir. Ayrıca bu sorunların tedavisi sürecinde de tansiyon aleti kullanımına ihtiyaç duyulur. Sağlık çalışanlarının hastaların genel sağlık durumlarını değerlendirmesine yardımcı olan tansiyon aletleri, ev ortamında da bireylerin kendi kan basınçlarını takip etmesi amacıyla sıklıkla kullanılır. 

Nebulizatör ise astım ve çeşitli solunum rahatsızlıklarında kullanılan ilaçların kişinin akciğerine doğrudan ve hızlı bir şekilde uygulanmasına yardımcı olan bir medikal sağlık ürünüdür. Nebulizatör, sıvı ilacı ince bir sise dönüştürür. Kişi yüz maskesi ya da ağızlıktan nefes alarak ilacın doğrudan akciğerlerine ve gerekli durumlarda solunum sistemine girmesini sağlar. 

Tansiyon Aleti ve Nebulizatör Nasıl Kullanılır?

Tansiyon, kalp ve damar hastalıkları açısından son derece önemli bir risk faktörü olduğundan tansiyon düzenli olarak ölçülmeli ve kontrol altında tutulmalıdır. Tansiyon aletleri bu konuda önemli bir yardımcıdır. Tansiyon aletinin nasıl kullanılacağı tercih edilen cihazın türüne ve markasına göre bazı değişiklikler gösterebilir. 

Dijital tansiyon aletleri yalnızca yüksek kan basıncını belirlemekle kalmaz, aynı zamanda nabız gibi farklı sağlık verilerine de ulaşmayı sağlar. Pille çalışan tansiyon aletleri bilekten ya da dirsek hizasından ölçüm yapabilir. Tansiyon aletinin ölçüm yapacağı alana takılması, daha sonra çalıştırılması gerekir. Bu sırada, göstergenin bulunduğu alanın bileğin iç kısmına denk gelmesine özen gösterilmelidir. Tansiyon aleti doğru bir şekilde takılıp çalıştırıldıktan sonra tansiyonu otomatik olarak ölçer. 

Tansiyon ölçümünün doğru bir şekilde yapılabilmesi için cihaz kullanım talimatlarına uygun olarak kullanılmalıdır. Ölçüm yapılmadan önce kişi rahat bir pozisyonda oturmalı ve dinlenmiş olmalıdır. Ölçüm sırasında konuşulmamalı ve hareket edilmemelidir. Manşon doğru bir şekilde yerleştirilmeli, ölçüm başlamadan önce fazla sıkıya da gevşek olmadığından emin olunmalıdır. 

En kaliteli nebulizatör aletlerinin kullanımı da tercih edilen ürün özelinde değişebilmekle birlikte temel noktalar aynı şekilde ilerler. Öncelikle maske ya da ağızlık doğru bir şekilde konumlandırılır. Nebulizatörün modeline göre ilaç yerleştirilir ve cihaz çalıştırılır. Hasta bu sırada oturur pozisyonda olmalıdır. Başlatma düğmesine basılınca ilaç harekete geçer ve ilacın doğru bir şekilde solunabilmesi için maskenin ağız ve burna sabitlenmiş olması gerekir. 

Kullanımı Kolay ve İşlevsel Tansiyon Aleti ve Nebulizatörleri DermoDr’de Keşfedin

Tansiyon aleti ve nebulizatör gibi ürünler sağlık durumunu kontrol altında tutmak ve iyileştirmek için sık sık kullanılır. Bu aletlerin kullanımından optimum fayda sağlamak için kaliteli markalarda ait ürünler arasından ihtiyaçlara uygun seçim yapılmalı ve satın alınan ürünler doğru bir şekilde kullanılmalıdır.

Omron Tansiyon Aleti Koldan Ölçer M2 HEM-7143-E son 30 okumayı hafızasında tutar. Kan basıncı düzeyi göstergesi ve düzensiz kalp atışı algılama özelliği vardır. Omron U100 Ultrasonik Mesh Nebulizatör ise basit öksürüklerden çeşitli solunum yolu rahatsızlıklarına kadar etkili bir tedavi uygulama amacıyla tercih edilebilir. 

Omron başta olmak üzere en kaliteli markaların ürünlerini en uygun fiyatlarla satın almak için tek yapmanız gereken DermoDr’yi ziyaret etmek!T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.