x
  • İyi Ürün, Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat !
  • 600₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
  • İyi Ürün, Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat !
  • %100 Orjinal Ürün Güvencesi
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Alışveriş Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Tümünü Temizle
En Yeni
En Eski
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Puanına Göre

Konforlu Kulak Tıkacı Çeşitleri DermoDr’de

Kulak sağlığını korumak için sıklıkla tercih edilen kulak tıkaçları, geniş kullanım alanına sahip medikal ürünler arasında yer alır. En kaliteli kulak tıkacı çeşitleri kulağı aşırı sesten korumasının yanı sıra toz ve su gibi yabancı maddelerin kulağa girişini engeller. En iyi kaliteli kulak tıkacı çeşitleri, sağlık açısından herhangi bir zararı olmayan maddelerden üretilir. Kulağın girişine tam oturtularak kullanılan kulak tıkaçları doğru bir şekilde kullanıldığı takdirde etkili bir koruma sağlar. 

Kulak tıkaçlarının farklı kullanım amaçlarına yönelik olarak üretilen çeşitleri vardır. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun kulak tıkaçlarını en avantajlı fiyatlarla satın almak için yalnızca en kaliteli markaların %100 orijinal ürünlerine yer veren DermoDr’yi tercih edebilirsiniz. dermodr.com'u ziyaret ettiğinizde en kaliteli kulak tıkaçlarının yanı sıra ateş ölçer, hasta bezi ve hasta yatak koruyucu gibi hasta bakım ürünleri seçeneklerine de erişebilirsiniz.

En Kaliteli Kulak Tıkacı Markaları

En iyi kulak tıkaçlarının kullanımı iş, uyku, seyahat ve gürültü kontrolü gibi çeşitli durumlarda tercih edilebilir. Endüstriyel alanlarda, fabrikalarda ya da inşaat sahalarında çalışan kişiler sıklıkla yüksek gürültüye maruz kalır. En kaliteli kulak tıkaçlarının kullanılmasıyla iş sırasında maruz kalınan yüksek ses seviyesini azaltmak ve kulak sağlığını korumak mümkün olur. 

Çevresel gürültülerin uyku kalitesini olumsuz yönde etkileyebileceği durumlarda, kulak tıkacı kullanarak daha rahat bir uyku ortamına erişmek mümkündür. Özellikle şehir merkezlerinin yoğun trafik gürültüsüne ya da komşulardan kaynaklanan gürültüye maruz kalanlar için işlevsel bir çözümdür.

Ayrıca uçak ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla yolculuk yaparken de dış gürültü nedeniyle kişinin konforu azalabilir. En iyi kulak tıkaçları kullanıldığında, seyahat sırasında maruz kalınan gürültünün minimize ve yolculuk konforunun optimize edilmesi mümkündür. En kaliteli kulak tıkacı markaları tarafından üretilen en iyi kulak tıkaçları, çalışma ya da odaklanma gerektiren durumlarda çevresel gürültülerin dikkat dağıtmasını önleyebilir. Kulak tıkacı takanlar sessiz ortamda daha iyi konsantre olabilir 

Yüksek ses seviyesine maruz kalınan konserler ve çeşitli etkinliklerde uzun süreli gürültü maruziyetinin neden olabileceği işitme kaybının önlenmesi için de kulak tıkaçlarının kullanımı tercih edilebilir. 

Otifleks kulak tıkacı çeşitleri uyku ve seyahat gibi farklı durumlarda kullanıcı konforunu artırmak üzere tasarlanmıştır. Kulak kanallarının her kişide farklı olması nedeniyle her kulak için uygun ölçüde tek bir kulak tıkacı yoktur. Otifleks Protector serisi kulak tıkaçları kulak yapısındaki bireysel farklılıkların bir dezavantaj olmasını önler. Üretiminde ısıya duyarlı elastik malzeme kullanılır. Ek yeri bulunmaz. Yastık özelliği gösteren renkli elastik malzeme kullanım konforunu en üst noktaya taşır. Uzun kullanım ömrüne sahip Otifleks kulak tıkaçları vücut sıcaklığına birkaç dakika içerisinde uyum sağlayarak “yokmuş” hissiyle sekiz saate kadar kesintisiz kullanım avantajı sunar. 

Kulak Tıkacı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kulak sağlığını korumak için sıklıkla kullanılan kulak tıkaçları, özellikle duyma kayıplarını önlemeye yardımcı olan bir güvenlik önlemidir. Kulak tıkacı kullanımından fayda sağlamak için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Kulak tıkaçları silikon, kauçuk, yumuşak köpük ve diğer malzemelerden üretilebilir. Üretimde kullanılan malzemenin sağlık açısından uygun olmasına ve kullanım konforu sağlamasına özen gösterilmelidir. Genellikle yumuşak malzemelerden üretilen kulak tıkaçları uzun süre boyunca konforlu kullanım imkanı sunar. 

Kulak tıkaçlarının üretiminde kullanılan malzemelerin hipoalerjenik olmasına özen gösterilmelidir. Böylece olası bir alerjik reaksiyon riski azaltılır. Ayrıca kulak tıkacının kullanım amacına göre seçim yapılmalıdır. Bazı kulak tıkaçları genel gürültüyü azaltmak için tasarlanır, bazıları ise belirli frekanstaki seslere göre koruma sağlama özelliğine sahiptir. Bu nedenle, kullanım amacı göz önünde bulundurulmalı ve ihtiyaca uygun kulak tıkacı seçilmelidir. 

En iyi kulak tıkaçlarının genel ses azaltma kapasitesi SNR değeri ile ölçülür. Kulak tıkacının yüksek SNR değerine sahip olması, gürültüyü daha etkili bir şekilde azalttığını gösterir. Satın alınacak kulak tıkacının tek kullanımlık mı uzun vadeli kullanıma yönelik temizlenip yeniden kullanılabilir bir ürün mü olduğuna da dikkat edilmelidir.

Her Bütçeye Uygun Kulak Tıkaçları

Piyasada farklı markaların ürettiği farklı kalitede kulak tıkacı çeşitlerine erişmek mümkündür. Sağlıklı ve konforlu bir kullanım deneyimi yaşamak için en kaliteli kulak tıkacı markalarının ürettiği ürünler tercih edilmelidir. DermoDr en kaliteli markaların en iyi kulak tıkacı çeşitlerine geniş ürün çeşitliliği içerisinde yer verir. Siz de en kaliteli kulak tıkaçlarını en uygun fiyatlarla DermoDr’den satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.