Bioderma

Toplam 119 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Görünüm:
Toplam 119 ürün görüntüleniyor.

Bioderma Cilt Bakım Ürünleri

Dermatolojik bakım ürünleri içinde en çok tercih edilen markalardan biri olan Bioderma, sağlıklı ve bakımlı bir cildin ihtiyaç duyduğu her şeyi sunan çözümler sunuyor. Bioderma ürünleri, karma, yağlı ve kuru olmak üzere tüm cilt tiplerine hitap eden seçenekler barındırıyor ve cilt endişelerini gideriyor. Bioderma ürünleri arasında en çok tercih edilenler içinde Bioderma güneş kremi ve diğer güneş koruyucu ürünler var. Buna ek olarak bakımlı ciltlerin olmazsa olmazı nemlendiriciler, günlük cilt bakım rutininin önemli parçası yüz temizleyici jeller ve leke kremleri de öne çıkanlardan. Tamamı dermatolojik testlerden başarıyla geçmiş Bioderma ürünleri, aradığınız bakım etkisini sunuyor.  

Bioderma güneş kremi 

Güneş ışınları her ne kadar yaz mevsiminin enerjisini taşısa da, cildimiz için risk içerebilecek etkiler de sunabiliyor. Yaz döneminde iş gereği ya da tatil ve dinlenme amaçlı güneşin altında çok kalıyorsanız, etkili bir güneş kremiyle kendinizi korumalısınız. Bioderma güneş kremi seçenekleri, içeriğinde barındırdığı güçlü vitamin ve mineral bileşenleriyle UV ışınlarına karşı en iyi korumayı sağlıyor. Dermatologların özel geliştirdiği Bioderma photoderm teknolojisi ile hassas ciltler dahil olmak üzere üst düzey bir deneyim sunarken, Bioderma güneş koruyucu ürünler içinde Bioderma leke karşıtı güneş kremi ve Bioderma renkli güneş kremi de tercih ediliyor. Photoderm teknolojisi sunan marka, güneşe karşı korumayı hücreden başlatıyor.  

Bioderma yüz yıkama jeli 

Dermatolojik ürünlerde dünyanın tercih ettiği bir marka olan Bioderma’nın en çok tercih edilen ürünleri içinde yüz temizleme jeli geliyor. Bioderma yüz yıkama jeli, en hassas ciltler için dahi uygun tolerans aralığında, iyi bir bakım sunuyor. Cilt temizliğinde ihtiyaç duyduğunuz etki için kullanabileceğiniz Bioderma yüz temizleme jeli, hafif bir şekilde cildinizi temizleyebileceğiniz, makyajdan sonra temizleme için uygun ürünler. İçeriğindeki bileşenlerin etkisiyle, nemlendirici etki de sunan yüz yıkama jeli, yüz için kullanımın yanı sıra göz çevresinde de tercih edilebilir. Hassas ciltler için ve nem kaybı olan ciltler için tercih edilebilen Bioderma yüz yıkama jeli, bakımlı kişilerin tercihlerinden. 

Bioderma nemlendirici 

Bakımlı ciltler için en önemli ürünlerden olan nemlendiriciler, cildin en büyük ihtiyacı olan nemi sağlar. Nem kaybı olan ciltlerde birçok problem görülebilir. Bunların başında cildin kuruması ve çatlakların oluşması gösterilebilir. Özellikle kuru ve hassas ciltler için önemli olan nemlendiricilerde, dermatologların önerdiği bir marka olan Bioderma, en iyi nemlendirici bakım etkisini sunuyor. Bioderma nemlendirici krem, cildinizin günlük bakım rutininde en önemli parçalardan biri olacak. Cilde nüfuz eden nem ile, istediğiniz bebeksi, elastik ve genç görünümü sunan Bioderma nemlendirici, zararsız bileşenleri ile cildi destekler. Vitamin ve mineral bakımından zengin olan yapısı ile, ihtiyacınız olan nemi sunar.  

Bioderma leke kremi 

Cildimizde yaşanabilen renk eşitsizlikleri, kimi zaman yüzümüzde, kimi zaman vücudun farklı bölgelerinde görülebilir. Lekelenmelere karşı cildi aydınlatmak ve tonu eşitlemek için tercih edilen Bioderma kremi olan Bioderma leke kremi, cildin ihtiyacı olan bakım etkisini sunar. Bioderma leke kremi, cilt tonunu eşitlemenin yanı sıra, aynı zamanda cildi yatıştırır ve nemlendirici etkisi ile daha bakımlı ve sağlıklı olmanızı sağlar. Yüz için kullanımının yanı sıra, eklem bölgelerinde ya da cildin hassas bölgelerinde de tercih edilebilen Bioderma kremler, hassas ciltlerde kızarıklığı da engeller.  

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.