x
  • İyi Ürün, Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat !
  • 600₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
  • İyi Ürün, Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat !
  • %100 Orjinal Ürün Güvencesi
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Alışveriş Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Tümünü Temizle

En Kaliteli Tablet Kolajen Markaları DermoDr’de

İnsan vücudundaki proteinlerin yaklaşık üçte birini oluştan kolajen, cildin doğal yapısında son derece önemli bir rol oynar. Kolajen yara iyleşmesi sürecini hızlandırmaktan vücudun çeşitli bilişsel fonksiyonlarının güçlendirilmesine kadar pek alanda çeşitli görevlere sahiptir. Bu nedenle çeşitli hastalıkların tedavi sürecini desteklemek için doktorlar tarafından kolajen kullanımı önerilebilir. 

Kemik, tendon, kas, damar ve daha pek çok farklı bölgede bağlayıcı bir rol üstlenen kolajenin farklı çeşitleri vardır. Normal şartlar altında vücutta doğal olarak üretilen kolajen proteini, yaşlanmayla birlikte daha az üretilmeye başlar ve kalitesi düşer. Yaş almanın yanı sıra güneş ışınlarına aşırı maruziyet, sigara kullanımı ve sağlıksız beslenme gibi faktörler de kolajen üretimini olumsuz yönde etkileyebilir.

Kolajen üretim miktarının ve kalitesinin azalmasıyla birlikte cilt esnekliğinin kaybedilmesi, kıkırdak yapısının zayıflaması ve daha pek çok farklı durum ortaya çıkabilir. Yaşlanmanın cilt ve iskelet sistemi üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak için kolajen takviyelerinin kullanılması sık tercih edilen bir yöntemdir. 

Kolajen takviyeleri farklı kolajen çeşitlerini içerebilir ve farklı formlarda üretilebilir. Kolajen tip 1 ve kolajen tip 2 gibi farklı kolajen çeşitleri arasından ihtiyaca göre seçim yapmak, kolajen takviyesi kullanımından fayda sağlamak açsından önemlidir. Ayrıca sıvı kolajen, tablet kolajen ve toz kolajen gibi farklı formlardaki kolajen takviyelerinin tüketilmesi tercih edilebilir. İhtiyaçlarınız ve tercihleriniz her ne olursa olsun dermodr.com'da en uygun seçenekleri bulabilirsiniz. DermoDr’nin en kaliteli markaların ürünlerinden oluşan ürün çeşitliliği içerisinden en iyi kolajen takviyelerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

En İyi Tablet Kolajen Takviyeleri

Vücudun yapısında doğal olarak bulunan ve dışarıdan takviye olarak alınabilen kolajen farklı formlarda üretilir. Bu formlar arasında en çok tercih edilenlerden biri tablet kolajendir.  Tablet kolajen, toz kolajen kullanılarak üretilen bir kolajen takviyesidir. Kullanım kolaylığı ve pratiklik sağlayan tablet kolajen takviyeleri, özellikle toz kolajeni içmekte zorlanan kişilerin ilk tercihidir.

Tablet kolajen takviyelerini kullanmadan önce vücudun hangi tip kolajene ihtiyacı olduğunu belirlemek gerekir. Kullanacak olan kişinin cinsiyetine, yaşına, genel sağlık durumuna ve ihtiyaçlarına bağlı olarak günlük alınması gereken kolajen takviyesi dozu ve takviyenin kullanım süresi değişebilir.

Tablet kolajen takviyelerinin üretimi pek çok farklı marka tarafından yapılır. Tüm markalar aynı kalitede üretim gerçekleştirmediğinden, tablet kolajen takviyesi seçimi en kaliteli tablet kolajen markalarının ürünleri arasından yapılmalıdır. 

Suda Collagen Double Beauty Multiform’un 3 tabletten oluşan her servisinde tip 1-2-3 formunda 3000 mg kolajen peptit bulunur. Kolajen etkilerinin görülebilmesi için günlük en az 2500 mg kolajen peptiti alınması önerilmekte olup Suda Collagen Double Beauty Multiform’un her tabletinde 1000 mg kolajen vardır. Üç tabletin alınmasıyla birlikte tam 3 gram kolajen peptit desteği sağlanabilir. Günün herhangi bir saatinde 1 porsiyon ürünün (3 tablet) tüketilmesi ve günlük tavsiye edilen tüketim miktarının aşılmaması önerilir.

Day2Day kolajen markaları içerisinde en çok tercih edilenlerden biridir. Day2Day Collagen Beauty Elastin 500 mg kolajen peptit, elastin peptit, patentli özel formül SkinAx2 karışımı, R-alfa lipoik asit, hyaluronik asit, sahil çamı ekstresi, koenzim Q10, selenyum, çinko ve vitamin kompleks içerir. Balık kaynaklı tip 1 kolajen ve elastin içeren takviyenin içerisindeki kolajen peptit molekül ağırlığı 2kda=2000 dalton ve elastin peptit molekül ağırlığı 1,4kda=1400 dalton şeklindedir.

Tablet Kolajen Ne İşe Yarar?

Vücutta bulunan proteinlerden biri olan kolajen cilt esnekliğinin, eklem sağlığının ve genel bağ dokularının desteklenmesi sürecinde önemli bir rol üstlenir. Bu proteinin eksikliğini gidermek için en kaliteli tablet kolajen takviyeleri kullanılabilir. Tablet kolajen takviyeleri cilt elastikiyetinin artmasını, buna bağlı olarak ciltteki kırışıklık ve sarkma görünümünün azalmasını sağlayabilir. Cildin nem dengesini koruyarak daha sağlıklı ve genç bir görünüm kazandırabilir.

Tablet kolajen takviyeleri eklem kıkırdaklarının yapısını destekleyerek eklem ağrılarının azalmasına katkıda bulunabilir. Bu nedenle, osteoartrit gibi eklem rahatsızlıklarının tedavisi süreci tablet kolajen takviyelerinin kullanımıyla desteklenebilir. En güvenilir tablet kolajen takviyeleri saç ve tırnakların güçlü kalmasına da yardımcı olabilir. Kolajen düzeyinin artmasıyla saçlar kalınlaşabilir, daha parlak ve canlı görünebilir. Tırnakların ise kırılmalara karşı direnci artırılabilir.

Tablet kolajen takviyeleri içerikleri kolajen tipine göre kas kütlesini artırıcı etki sağlayabilir. Sporcular ve düzenli olarak egzersiz yapan kişiler bu nedenle kolajen takviyelerini kullanmayı tercih edebilir.

Bunların yanı sıra en iyi tablet kolajen takviyelerinin kullanılmasıyla, vücutta yeni hücrelerin büyümesine yardımcı olan fibroblast oluşumu desteklenir. Kolajen ölü cilt hücrelerinin atılmasına ve cildin yenilenmesine yardımcı olur. Organların korunması için koruyucu bir kaplama sağlamasının yanı sıra cilt yapısını güçlendirerek cilde esneklik kazandırır. Aynı zamanda kanın pıhtılaşması sürecini destekler.

Avantajlı Tablet Kolajen Fiyatları DermoDr’de

Kolajen vücut açısından son derece önemli ve faydalı olsa da, her bireyin ihtiyaçları farklıdır. Bu nedenle, tablet kolajen takviyeleri arasından bireysel ihtiyaçlara uygun olarak seçim yapılmalıdır. Kaliteli markaların ürettiği ve ihtiyaçları karşılayacak formüllere sahip kolajen takviyelerinin kullanılması sayesinde etkili ve faydalı sonuçlara erişilebilir. 

En kaliteli markaları en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturan DermoDr’de ihtiyaçlarınıza uygun en güvenilir tablet kolajen seçeneklerini bir arada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri avantajlı fiyatlardan yararlanarak pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.