x
  • İyi Ürün, Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat !
  • 600₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
  • İyi Ürün, Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat !
  • %100 Orjinal Ürün Güvencesi
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Alışveriş Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Tümünü Temizle

Normal Ciltler İçin Güneş Kremlerinde Kalite ve Uygun Fiyatlar DermoDr’de

Güneş kremleri, güneşin zararlı ultraviyole ışınlarını emerek yansıtan, bu sayede güneş yanıklarına, cilt lekelerine ve cilt kanserine karşı koruyucu etki sağlayan güneş koruyucu ürünlerdir. Cilt sağlığının korunması için güneş kremi kullanımı cilt bakım rutinine dâhil edilmelidir. Cilt tipine ve ihtiyaçlarına uygun güneş kremlerinin düzenli olarak kullanılmaması durumunda cilt güneşin zararlı ışınlarına korunmasız bir şekilde maruz kalır. Bunun sonucunda çok çeşitli cilt hasarları meydana gelir.

Cilt sağlığının korunmasına olan katkılarıyla dikkat çeken güneş kremlerinin farklı cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak üretilen çeşitleri vardır. Lekeli ciltler için güneş kremi ve yağlı ciltler için güneş kremi, cilt tipi özelinde tercih edilmesi gereken güneş kremi çeşitleri arasında sayılabilir. Ayrıca güneş kremleri kendi içlerinde yüz güneş kremi ve vücut güneş kremi gibi kullanım alanlarına göre sınıflandırılabilir.

Siz de cilt tipiniz her ne olursa olsun, en kaliteli güneş kremi çeşitlerini DermoDr’de bulabilirsiniz. dermodr.com'u günün dilediğiniz ânında ziyaret edebilir, %100 orijinal ürünleri avantajlı fiyatlardan faydalanarak satın alabilirsiniz.

Normal Ciltler İçin Güneş Kremi Nasıl Seçilir?

Normal ciltler için güneş kremi seçerken diğer cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına yönelik güneş kremleri seçiminde olduğu gibi titizlikle davranılmalıdır. Sağlıklı ve genç bir cilde sahip olmak için güneşin zararlı ışınlarına karşı etkili bir koruma sağlanmalıdır. Bunun yolu ise doğru güneş kremini seçmekten geçer. Normal cilt tipine sahip kişiler normal ciltler için güneş kremi çeşitleri arasından seçim yapmalıdır. Bu sayede cildin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde korunması sağlanabilir.

Normal ciltler için güneş kremleri arasından seçim yapılırken güneşte geçirilecek süre ve kullanım alanı göz önünde bulundurulmalıdır. Açık tenli ve uzun süre güneşte kalacak kişilerin daha yüksek koruma faktörlü güneş kremlerini tercih etmesi gerekir. Ayrıca şehir içinde kullanılacak güneş kremlerine göre havuz ya da deniz kenarında kullanılacak güneş kremlerinin daha yüksek koruma faktörüne sahip olması gerekir.

Normal ciltler için kaliteli ve doğru bir güneş kremi seçmek için ürünün içeriği kontrol edilmelidir. Bu kapsamda, güneş kreminin geniş spektrumlu olmasına, diğer bir deyişle hem UVA hem UVB ışınlarına karşı koruma sağlamasına özen gösterilmelidir. Cilt sağlığını güçlendirmek için cilt açısından faydalı çeşitli bileşenlerle desteklenen güneş kremleri tercih edilebilir.

Her mevsim kullanılması gereken normal ciltler için güneş kremleri, özellikle yaz aylarında kullanılacağında suya dayanıklı olarak seçilmelidir. Aksi takdirde suyla temas ya da terleme nedeniyle akıp etkisini kaybedebilir ve cilt güneş ışınlarından zarar görebilir.

Güneş Kremi Ne Zaman Kullanılır?

En kaliteli normal ciltler için güneş kremleri cildin zararlı UV ışınlarından korunmasını sağlamak için formüle edilir. Güneş kreminin koruma etkisinden tam olarak faydalanabilmek için güneşe çıkmadan 30 dakika önce güneş kremi uygulanmalıdır. Böylece cilt güneş kremini tamamen emer ve güneş kreminin cildi koruyucu etkisi ortaya çıkar. 

Güneş kremleri güneş ışınlarıyla temas devam ettiği sürece her 2 saatte bir yinelenmelidir. Havuza ya da denize gidilip çıkıldıktan ve havluyla kurulandıktan sonra ise 2 saatlik sürenin dolması beklenmeden cilde yine güneş kremi uygulanmalıdır. 

En Kaliteli Güneş Kremleri İle Cilt Sağlığınızı Koruyun

Normal ciltler için güneş kreminin doğru bir şekilde seçilmesi ve düzenli olarak uygulanması sayesinde cilt güneşin zararlı UV ışınlarından korunabilir. UV ışınlarına maruziyetin neden olduğu cilt kanserine yakalanma riski azaltılabildiği gibi ciltte lekeler, kırışıklıklar ve erken yaşlanma belirtileri oluşması önlenebilir. Cildi nemlendirme özelliğine sahip güneş kremlerinin kullanılmasıyla cilt kuruluğu önlenebilir ve cilt sağlığı desteklenebilir. Güneş kremlerinin kullanılması aynı zamanda cilt tonu farklılıklarının azaltılmasını ve cildin daha düzgün bir görünüm kazanmasını sağlayabilir. 

Güneş kremlerinin kullanılması kadar önemli olan diğer bir konu, güneş sonrası bakım ürünlerinin kullanılmasıdır. Bu sayede cildin rahatlaması, nemlendirilmesi, cilt kızarıklığı, tahrişi ve güneş ışınlarının neden olduğu cilt hassasiyetinin giderilmesi sağlanabilir. 

Yılın her mevsimi cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumak ve cilt sağlığınızı desteklemek için ihtiyacınız olan tüm güneş kremi ve güneş sonrası bakım ürünlerini DermoDr’de bulabilirsiniz. En iyi normal ciltler için güneş kremi çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın almak için DermoDr’yi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.