Blog

Yüz Kırışıklığı Neden Olur? Kırışıklığa Ne İyi Gelir?

31 Mart 2023

Kırışıklık, sağlıklı ciltte oluşan, cildin zamanla sıkılık ve elastikiyet kaybından kaynaklanan doğal bir çizgidir. Kırışıklıkların en sık oluştuğu alanlar yüz, boyun, eller ve önkollar gibi güneşe maruz kalan bölgelerdir.

Yaşa Göre Kolajen Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

31 Mart 2023

Vücudumuzdaki en yaygın protein olan kolajen, sağlığımızı korumak için gereklidir. Kaslar, kemikler, cilt, tendonlar ve bağlar hepsi onu içerir.

Probiyotik Takviyesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

31 Mart 2023

Probiyotikler, insan vücudunda doğal şekilde yaşayan iyi canlı bakteri ve mayalardan elde edilmektedir.  İnsanların vücudunda iyi ve kötü bakteriler sürekli yaşarlar.

Pharmaceris Markası ve Ürünleri Nelerdir?

31 Mart 2023

Pharmaceris cilt bakım ihtiyaçlarını karşılamak ve en yaygın olan cilt sorunlarını ortadan kaldırmak adına dermo-kozmetik ürünler üretmektedir. 

Magnezyum Konsantrasyon Eksikliğine İyi Gelir mi?

31 Mart 2023

Magnezyum vücutta en çok kullanılan besindir ve yeterli miktarda almazsanız vücutta eksikliği hissedilir. Magnezyum takviyesi sadece sinir sistemini sakinleştirmekle kalmaz, vücudunuzun stresle savaşmasına yardımcı olur.

Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Kullanmanın Önemi Nelerdir?

31 Mart 2023

Kuru ciltlerin en önemli problemlerinden biri de vücudun nemlendirmelere olan ihtiyacıdır. Bu nedenle nemlendiriciler mutlaka kullanılmalıdır. 

En İyi 10 Saç Dökülme Karşıtı Şampuan

31 Mart 2023

Saç dökülmesi özellikle 20’li yaşlardan sonra sık görülen bir problemdir. Kadınlarda ve erkeklerde her yaşta görülebilir ve doğru şampuanı seçerek önlemek mümkündür.

En İyi 5 Makyaj Temizleme Suyu

31 Mart 2023

Kadınlarda makyaj yapmak kadar makyajı temizlemek için de büyük bir titizlik söz konusudur. Makyaj temizliği yaparken en doğru temizleme suyunu kullanmak her kadının amacıdır.

Bebek Bezi Seçiminde Dikkat Etmen Gereken 7 Nokta

31 Mart 2023

Bebek bezi seçmek rekabet eden çeşitli markalarla kafa karıştırıcı olabilir. Gördüğünüz ilk ürünü almak isteyebilirsiniz ancak küçük çocuğunuzun cildi için doğru seçim yapamayabilirsiniz. 

Anne ve Bebekler İçin Mustela Ürünleri

31 Mart 2023

Anne ve bebekler için birçok marka çeşitli ürünler üretiyor. Gebelik döneminden itibaren hem anne hem de çocuklar için bakım ürünleri üreten kozmetik firmalarından biri de Fransız markası olan Mustela’dır.

1 2 3 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.