Blog

En İyi Sporcu Takviyeleri Nelerdir?

26 Eylül 2022

Sporcular için, düzenli bir sportif aktivite kadar önemli olan bir konu da, doğru besin takviyelerini alarak vücudu desteklemektir.

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Vitaminler Nelerdir?

23 Eylül 2022

Sağlıklı bir yaşam için, vücudun tüm besinlerden dengeli bir şekilde tüketmesi gerekiyor. Vücuttaki tüm sistemlere katkı sağlayan vitaminlerin en önemli yanlarından biri de bağışıklık sistemini desteklemeleri.

6-12 Aylık Bebek Beslenmesi Nasıl Olmalıdır?

23 Eylül 2022

6. aydan sonra anne sütü dışında ek gıdalarla da beslenebilen bebeklerin ilk olarak kontrol edilmesi gereken şey alerjik durumudur. Alerjik durumu bilinirse sindirim sistemini rahatsız etmeyen sebzeler, meyveler ve süt ve süt ürünlerini tercih etmek kolaylaşmaktadır

Probiyotik Takviyesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

21 Eylül 2022

Probiyotik, bir bakteri çeşididir. Enfeksiyona sebep olan bakterin yanı sıra probiyotikler insan vücudunun çeşitli sistemlerinin dengeli şekilde çalışmasını sağlayan bakterilerdir.

Pürüzsüz ve Aydınlık Göz Çevresi İçin Bakım Önerileri

20 Eylül 2022

Cilt bakımının, güzelliğin en önemli noktalarından biri göz çevresinde aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm yaratmaktır.

Omega 3 Sporcular İçin Ne İşe Yarar?

19 Eylül 2022

Omega 3, balık yağı olarak da bilinen bir çeşit yağ asididir. Balık yağı, sporcular tarafından sıklıkla tercih edilen besin takviyelerinden bir tanesidir. Bunun sebebi, balık yağının faydalarının çok fazla olmasıdır.

0-6 Aylık Bebek Beslenmesi Nasıl Olmalıdır?

19 Eylül 2022

Bebekler dünyaya geldikten sonra bakım ve beslenme açısından annelerine fazlasıyla ihtiyaçları vardır. Beslenme, bebeklerin bağışıklık sistemlerinin temelini oluşturan önemli günlük rutindir.

Doğru Cilt Bakım Sıralaması Nasıl Olmalıdır?

16 Eylül 2022

Bakımlı ve güzel bir cilde sahip olmak için dikkat edilmesi gereken birçok konu mevcut. Cilt tipine göre ürün seçiminde yağlı ciltler için cilt bakımı ve kuru ciltler için cilt bakımı ürünleri değişkenlik gösterebiliyor

C Vitamini Takviyesi Nasıl Alınmalıdır?

15 Eylül 2022

C vitamini insan vücudunun ihtiyacı olan bir takviyedir. C vitamini pek çok farklı şekilde alınabilir. Sıvı, tablet, toz ya da kapsül bu seçeneklerden en çok tercih edilenlerdendir. C vitamini alım tarzı kişiden kişiye değişebilmektedir. Örneğin, insanların bir bölümü tableti yutamadığı için sıvı olan c vitaminini tercih eder.

Bebek Maması Nasıl Saklanır?

14 Eylül 2022

Bebek mamaları, bebeğin 6.ayını doldurduktan sonra kullanılması doktorlar tarafından önerilen ek gıdadır.

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.