Blog

En İyi Kepek Şampuanları Hangileri?

09 Şubat 2023

Kepek saç derisi üzerinde oluşan beyaz veya sarı renkli küçük kırıntılar olarak tanımlanabilir. Bu küçük partiküller, cildin ölü hücrelerinden meydana gelir ve saçın görüntüsünü bozar.

Cilt Temizliğinde Yanlış Bilinenler

09 Şubat 2023

Cilt temizliği hayatımızın olmazsa olmazlarından biri. Cilt temizliğinin doğru yapılması cildin sağlıklı görünmesini ve parlak olmasını sağlar, nem dengesini korur ve cildin kurumasını önler.

Sağlıklı Makyaj Nasıl Olmalı? Nasıl Yapılır?

09 Şubat 2023

Sağlıklı makyaj; cildin doğal görünümünü öne çıkaracak şekilde formüle edilmiş, cildi zararlı maddelerden koruyan makyaj ürünlerin kullanılmasıyla yapılır.

Bebek Bezi Nasıl Bağlanır? En İyi Bebek Bezi Bağlama Yöntemleri

09 Şubat 2023

Her aile bebekleri için en iyiyi düşünür. Bebek bezi bebeğin cildine sürekli temas ettiği için, en seçici olunması gereken konulardan biri.

Çocuğunuz İçin En Kaliteli Bebek Maması Nasıl Seçilmelidir?

09 Şubat 2023

Bebeğiniz için mama seçerken tabii ki en önemli kriter bebeğinizin yaşı. Örneğin, 0-6 ay için emzirme dönemi mamaları, 6 aydan sonra ise geçiş mamaları kullanılabilir.

Yorgunluk Hissinden Kurtulmak İçin 5 Vitamin Takviyesi Önerisi

09 Şubat 2023

Günümüzde insanların yaşam tarzlarındaki değişimler, hızlı ve yoğun tempoda çalışma zorunluluğu ve stres gibi faktörler, insanların sürekli yorgunluk halinde olmasına neden olabilir.

Sigara İçmenin Cilde Zararları Nelerdir?

09 Şubat 2023

Sigara dumanı, cildi kurutur ve nem seviyesini düşürür. Bu durum cildin daha çabuk yaşlanmasına, kırışıklıkların ve çizgilerin ortaya çıkmasına neden olur.

Magnezyum Nedir? Magnezyum Eksikliği Belirtileri Nelerdir?

09 Şubat 2023

Magnezyum, kas ve kemik sağlığının yanı sıra sinir sistemi fonksiyonlarının düzgün çalışması, enerji üretimi, protein sentezi ve kalp ritminin korunması gibi birçok fonksiyon için gerekli.

Cilt Bakım Serumu Nedir? Nasıl Uygulanır?

09 Şubat 2023

Cilt bakım serumları, cildin görünümünü ve dokusunu iyileştirmek için kullanılan yoğun nemlendirme ve besleyici ürünlerden biri.

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Kolajen Kullanmanın Önemi Nelerdir?

09 Şubat 2023

Kolajen doğal olarak cildin, kemiklerin ve bağ dokularının içinde bulunan önemli bir protein. Kolajen cildin yapısına, gücüne ve esnekliğine katkıda bulunarak cildin düzgün ve genç görünmesini sağlar.

1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.