Anne ve Bebekler İçin Mustela Önerileri

Anne ve Bebekler İçin Mustela Önerileri

19 Kasım 2021

Mustela anne bebek ürünleri içinde, ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda alternatifler söz konusu. Bebekler ve çocuklar için bakım ürünleri, banyo ürünlerine ek olarak anneler için çatlak ve göğüs bakımı ürünleriyle öne çıkan Mustela, her zaman en iyisini isteyenlerin tercihi. Peki Mustela’nın en sevilen ürünleri hangileri?

Mustela şampuan ve duş jeli

Bebeklerde bakım ürünlerinin seçimi çok önemlidir. Zira bebeklerin hassas ciltleri, doğru içeriğe sahip kaliteli şampuan ve duş jeli gibi ürünlerin kullanımını gerektirir. Bebeklerin cilt yapısına özel kaliteli ürünler sunan Mustela, şampuan ve duş jeli ürünlerinde banyo setleri başta olmak üzere birçok seçenek sunuyor. Bebek şampuanlarında en çok ihtiyaç duyulan özelliklerden biri olan göz yakmama konusunda iyi ürünlere sahip Mustela, göz yakmayan bebek şampuanlarıyla tercih sebebi. Buna ek olarak yenidoğan bebek banyo bakım ürünleri içinde, yenidoğan köpük şampuanlar da Mustela ürünleri içinde. Bebek şampuanında kaliteli ve sağlıklı seçenekler için siz de Mustela dünyasını keşfedebilirsiniz.

Pişiği önleyen kremler

Bebek bakımında karşılaşılan en sık sorunların başında pişik geliyor. Farklı nedenlerden ötürü oluşabilen pişikler, bebeklerin ciltleri yeterince kurulanmadığında olabilir. Nemli kalma ciltte pişik yapabilir. Bunun dışında katı gıdaya geçiş süreci, antibiyotik gibi ürünlerin kullanımı da pişik yapabilir. Bebeklerde rahatsız bir his yaratan ve ağlamalarına neden olabilen pişiklere karşı en etkili çözüm olan pişik kremleri, düzenli ve doğru şekilde kullanıldığında sorunu çözmektedir. En iyi pişik kremi konusunda akla gelen ilk marka olan Mustela, içerdiği doğal bileşenlerle pişiği etkili bir şekilde önler. Doğal yapısı ile kimyasal barındırmayan Mustela pişik kremleri, bebeğiniz için en iyi bakım etkisini sağlayacak.

Bebek losyonları

Yenidoğan bebeklerden, 6 aylık ve 12 aylık bebeklere kadar hemen her süreçte, en çok kullanılan bakım ürünleri içinde bebek losyonları yer alıyor. Bebeklerimizin cildinin hep temiz olmasını isteriz. Cilt bakımı ve temizlik, bebeklerin sağlığı açısından önemlidir ve sadece güzel bir koku değil, aynı zamanda iyi bir uyku deneyimi, rahatlık da sunar. Hassas cilt yapısına uygun bebek bakım ürünleri içinde yer alan Mustela bebek losyonları, bebek cildi için özel formüle edildi. Bebeklerde deri dökülmesi ve çatlak gibi sorunlar için kullanabileceğiniz losyonlarda, Mustela ürünleri hem istenen bakım etkisini yaratıyor, hem de pişik gibi durumları önlüyor.

Bebek bakım ve sağlık ürünlerinde, buna ek olarak anneler için çatlak ürünleri, temizlik ürünleri ve göğüs bakımı gibi seçeneklerin yer aldığı Mustela, en çok tercih edilen marka. Bebek ve çocuklar için güneş ürünleri, vücut bakımı için yağlar ve çok daha fazlası, Mustela’da sizi bekliyor.

Paylaş :
DermoDr Blog
Yüz Kırışıklığı Neden Olur? Kırışıklığa Ne İyi Gelir?
Kırışıklık, sağlıklı ciltte oluşan, cildin zamanla sıkılık ve elastikiyet kaybından kaynaklanan doğal bir çizgidir. Kırışıklıkların en sık oluştuğu alanlar yüz, boyun, eller ve...
Yaşa Göre Kolajen Kullanımı Nasıl Olmalıdır?
Vücudumuzdaki en yaygın protein olan kolajen, sağlığımızı korumak için gereklidir. Kaslar, kemikler, cilt, tendonlar ve bağlar hepsi onu içerir.
Probiyotik Takviyesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Probiyotikler, insan vücudunda doğal şekilde yaşayan iyi canlı bakteri ve mayalardan elde edilmektedir.  İnsanların vücudunda iyi ve kötü bakteriler sürekli yaşarlar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.