Bebelac

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Bebelac Bebek Ürünleri

Bebeklerin gelişimini sağlıklı bir şekilde sürdürmesi için, tercih ettiğiniz mamaların kalitesi son derece önemli. Mama konusunda birçok kişinin tercihi olan Bebelac, sunduğu kalitel içeriklerle, bebeklerin gelişimine uygun bir şekilde üretilen, Avrupa Bebek Beslenmesi Standartları’na uygun yapı ile öne çıkıyor. Bebelac mama seçeneklerinin tamamı, özel tasarlanmış dayanıklı cam kavanozlarda yer alır. Akıllı kapak sistemine sahip Bebelac mamalar son kullanım dönemine kadar taze kalır ve bebekler için sağlıklıdır. İçerdiği farklı tatlarla, bebeklerin damak tadına hitap eden Bebelac ürünleri ısı vakum yöntemi ile şişelenir. Bebelac kaşık maması gibi farklı seçenekler içerebilen Bebelac mamalar, bebeğiniz için en iyi mama deneyimini sunuyor.  

Bebelac kaşık maması 

Bebelac mama ürünleri içinde en çok tercih edilenlerin başında Bebelac kaşık maması geliyor. Bebek beslenmesinde, 6. aydan itibaren tercih edilebilen kaşık mamaları, güçlü içerikleriyle en popüler ek gıdalar arasında. Bebelac mamalarda, içerik açısından çok geniş seçenekler sunan kaşık mamaları, eksiksiz besin kaynakları olarak öne çıkıyor. Bebeklerin gelişiminde ilk 6 ay sadece anne sütü kullanılıyor. Bununla birlikte, 6. aydan itibaren anne sütünün yanında ek gıdalar da tercih ediliyor. Bebelac kaşık maması, 5. ya da 6. aydan sonra tercih edilebilen ürünler. Bebelac kaşık maması ürünleri içinde sütlü meyveli pirinçli mamalar, sütlü yulaflı buğdaylı mamalar, sütlü ballı irmikli mamalar ve karışık tahıllı mamalar öne çıkıyor. Bebelac mama fiyatları, uygun seviyesiyle de anne babalarca tercih ediliyor. Sağlıklı ve kaliteli içeriklerinin yanında, Bebelac mama fiyatlarının indirimli olması da tercih edilmesinin diğer bir nedeni. 

Bebelac biberon mamaları 

Bebeklerin sağlıklı beslenme sürecinde ilk 6 ayın çok büyük bir önemi var. Bebelac 0 6 ay süreci için sunduğu biberon mamalarıyla, anne sütüne ek olarak tercih edilebilecek kaliteli ve sağlıklı besin ürünleri sunuyor. Bebelac 0 6 ay biberon mamalarına geldiğimizde, bu ürünler içeriğinde kalsiyum, protein, vitamin, mineral gibi zengin besinler sunuyor. Omega 3 ve Omega 6 içeriği de barındırabilen Bebelac 0 6 ay mamalar, anne sütünün yanında bebeğe verilebiliyor ve sağlıklı bir gelişim açısından tercih ediliyor.  

Bebelac devam sütü 

Bebelac ürünleri içinde, 6-12 ay için tercih edilebilen Bebelac 2 numara devam sütü ürünleri, bebeklerin bu dönemdeki tüm ihtiyaçlarını iyi bir şekilde karşılıyor. Bebelac devam sütü, anne sütünün yetersiz kalması durumunda bir takviye olarak verilebiliyor. İçeriği son derece sağlıklı olan bu ürünle,r birçok vitamin içermesine ek olarak folat ve biotin gibi kaynaklar da içeriyor. Mineral açısından da tercih edilen bu ürünler, doktorlara danışılarak alınabilir. Bebelac 2 numaranın yanı sıra, Bebelac Gold 1 fiyatlarının uygun olması nedeniyle de tercih edilen marka, bebeklerinin sağlıklı bir şekilde gelişimini sürdürmesini isteyen anne babaların ilk tercihlerinden. Vitamin ve mineral kaynağı devam sütü, bebeklerinizin en iyi şekilde gelişmesini sağlayacak. 

Bebelac mama kullananların yorumları 

Bebelac fiyat ve kalite konusunda en çok tercih edilen marka. Türkiye’de devam sütü ve bebek maması konusunda ilk tercihlerden olan Bebelac, bunu bebek maması konusundaki uzmanlığına borçlu bir marka. Bebelac mama kullananların yorumlarına baktığımızda birçok kişinin olumlu görüş bildirdiğini görüyoruz. Türkiye’de en çok satılan bebek maması ve devam sütü markalarından biri olan Bebelac, gelişmiş ve çok yönlü içeriği ile bebekler için en iyisini sunuyor. Testlerden geçmiş ve bakanlık yönergelerine uygun şekilde üretilmiş ürünler için, Bebelac mama kullananların yorumları oldukça pozitif. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.