Sağlık,Medikal&İhtiyaç Ürünleri

Toplam 112 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 112 ürün görüntüleniyor.

Sağlık medikal ürünleri

Sağlık ve medikal ürünleri, kişisel sağlığımızı korumak adına ihtiyacımız olan her şeyi barındıran seçenekler sunuyor. Hastalıklarla mücadelenin her aşamasında gereken sağlık ve medikal ürünleri içinde, ev ortamında sağlığımızı takip edebilmemiz adına gerekli olan tansiyon cihazı gibi seçenekler, eldivenler, dezenfektan ürünleri, sıcak su torbaları, siperlikler ve cinsel sağlık ürünleri yer alabiliyor. Medikal eczanelerde de satışı yapılan bu ürünler, sağlığımızı korumak adına oldukça önemli. Sağlık ve medikal alanında en geniş ürün seçeneklerine sahip platformlardan biri olan DermoDr olarak, en iyi markaların kaliteli medikal ürünlerini sizlere sunuyoruz.

Medikal ürünler nelerdir?

İnsan sağlığını korumak adına, dengeli ve sağlıklı beslenmek, vücudumuza her anlamda dikkat etmenin yanında, kimi zaman çeşitli sağlık sorunlarıyla karşılaşabiliyoruz. Sağlığımızı korumak adına kimi zaman, ev ortamında da kullanabileceğimiz medikal ürünler, birçok hastalığa karşı etkili bir korunma elde etmemizi sağlar. Hem hastalıkların takibinde hem de hastalığın seyrini takip etmede, hem de covid-19 gibi salgın hastalıklara karşı mücadelede medikal ürünler oldukça önemli. Medikal ürünler ya da sağlık ürünleri nelerdir derseniz, geniş bir kapsama sahip olan bu ürünler içinde kan şekeri ölçüm, tansiyon ölçüm, buhar makinesi gibi ürünler yer alıyor. Özellikle diyabet hastaları için, ev ortamında şekerin takibini yapabilmek oldukça önemli. Medikal malzemeler ya da sağlık ürünleri arasında diğer bir önemli ürün de yaygın bir hastalık olan tansiyonun ölçüm aleti. Solunum hastalıklarına karşı kullanılan nebulizatörler de sağlık medikal ürünleri içinde en çok ihtiyaç duyulan seçeneklerden.

Tansiyon ölçüm aletleri

Türkiye’de diyabet kadar yaygın bir hastalık olan tansiyondan birçok kişi muzdarip. Beslenme durumu ya da diğer faktörlere göre, tansiyonunuzun durumunu ölçmek oldukça önemli. Tıbbi cihazlar içinde, ev ortamında mutlaka olması gereken tansiyon ölçüm aleti, yüksek tansiyon ya da düşük tansiyonu anında tespit etmenizi sağlar. Bileğe takılan tansiyon aleti ya da kola takılan tansiyon aleti gibi seçenekler, nabzı analiz ederek hipertansiyon gibi durumları anında tespit eder.

Cerrahi siperlik ve maskeler

Kendinizi ve diğer insanları korumak için kullanabileceğiniz cerrahi siperlik ve maske modelleri de medikal ürünler içinde en çok tercih edilenlerden. Özellikle koronavirüs pandemisi sürecinde önemi bir kere daha anlaşılan, koruyucu ürünler olan maske ve siperlikler uzmanların önerdiği bir ürün. Yüz maskeleri yalnızca virüslere karşı değil, çeşitli durumlarda diğer insanlara bakteri ve virüslerin bulaşmasını engellemek için tercih edilebiliyor. Bazı uzmanlar ise, virüsün yayılmasına karşı maskelerin yeterli olmadığını ve cerrahi siperlik kullanımını da öneriyorlar. Plastik yüz siperlikleri ve cerrahi maskeler ile hem kendinizi, hem de karşınızdaki insanları koruyabileceğiniz ürün seçenekleri de sitemizde, medikal ürünler kapsamında yer alıyor.

Sağlık medikal ürünleri markaları ve fiyatları

Çeşitli hastalıklardan muzdarip kişiler için ev ortamında hastalık takibi sunabilen ve ölçüm şansı sunan sağlık ve medikal ürünleri, ihtiyaç duyulan seçeneklere göre her geçen gün büyüyor. Medikal ürünlerde birçok kişinin aklına ateş ölçer, tansiyon ölçer ya da şeker ölçüm cihazları gelse de fizik tedavi alanında korse,hasta bezi, boyunluk, bileklik, dizlik gibi giyim ürünleri de yer alabilir. Boyun fıtığı gibi hastalıklarla mücadele edebilmek adına da, medikal ürünleri kullanılmaktadır. Birçok hastalığa karşı kullanılabilen medikal ürünlerin yer aldığı kategorimizde, DermoDr olarak en uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Medikal sağlık ürünleri markaları içinde en çok tercih edilen seçenekler arasında Abfen, Actual, Batikadin, Canped, Medisana, Niceplast, Reflex, Roll, Depend ve Omron yer alıyor. Bunlara ek olarak hasta bakım ürünleri içinde de yer alan bu seçeneklerde Mooda Medikal, Case, Wingmed, Isolab, Medialp ve Varimed ürünleri de tercih ediliyor. Uygun fiyatlı medikal sağlık ürünlerini satın almak için, sitemizde fiyata göre filtreleme yapabilir, en ucuz tansiyon aleti, maske ve siperlik ve diğer medikal ürünlerini satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.