Pharmaceris

Toplam 42 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Görünüm:
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.

Güneş koruyucular kişinin cilt tipine uygun seçilmelidir. Cilt tipinizin analizini yaptıktan sonra başta alerjen faktörler olmak üzere belli kriterler göz önünde bulundurularak güneş kremi seçilmelidir. Pharmaceris Güneş Kremi 6 yaş ve üzerindeki çocuklar ile hassas cilde sahip bireyler için uygundur. İçeriğindeki hydro lipid protect spf50 ile güneşten gelen zararlı ışınlar için koruma görevi görür.  

Güneş kremi, güneşe çıkılmadan yaklaşık yarım saat önce cilde uygulanmalı. Ayrıca zamanlama kadar kullanılacak miktar da önem arz eder. Krem, boyun ve yüz üzerine 1 çay kaşığı; göğüs, kol, sırt ve bacak gibi bölgelere birer tatlı kaşığı uygulanmalı. Bununla beraber yüze uygulanırken dudaklar ihmal edilmemeli, parlatıcı ya da ruj gibi ürünlerin kullanımından önce güneş kremi uygulaması yapılmalı. Pharmaceris Güneş Kremi 2 3 saatte bir tekrar uygulanarak güneşe karşı tam koruma sağlar. 

 

Pharmaceris Leke Kremi 

Pharmaceris Leke Kremi içeriğindeki çeşitli vitamin ve mineraller ile; eski sivilce ve siyah nokta izleri, pigmentasyon, güneş lekeleri ve mevsim geçişlerinde oluşan lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Rahatsızlık duyulan lekeleri giderir, cilt tonunun eşitlenmesini sağlar, cildin daha yumuşak ve nemli olmasına katkıda bulunur. Pharmaceris Leke Giderici Krem uygulandıktan sonra yoğun güneşe maruz kalınmaması önerilir. Kremin uygulandığı süre boyunca cildin temizlik rutininin aksatılmaması, yatıştırıcı tonik kullanımı ve cildin nemlendirilmesi süreci olumlu yönde etkiler.  

 

Pharmaceris SPF 50 

Güneşin yaydığı UVA ışınları cildin kırışıp sarkmasına, UVB ışınları yanık izlerine ve ileri boyutlarda kansere sebep olur. Bu olumsuz etkilerden kurtulmak için uzmanlar 30 SPF’nin üzerinde bir UV koruması öneriyor. Pharmaceris Güneş Koruyucu 50 SPF korumaya sahiptir. SPF, (Sun Protection Factor) güneş koruma faktörünü ifade eder. Bu derece ne kadar yüksekse o kadar kat koruma sağlandığı ifade edilir. Pharmaceris Güneş Koruyucu güneş altına çıkmadan 20-25 dakika önce, yüz ve boyun bölgesinden başlanarak açıkta kalacak her bölgeye sürülmelidir. Yüz ve boyun için 1 çay kaşığı miktar yeterli olacaktır. Güneşte kalındığı süre boyunca her 3 saatte bir güneş kremini yenilemek sağlık açısından oldukça önemlidir.  

 

Pharmaceris Göz Kremi 

Pharmaceris Göz Kremi; göz kapaklarındaki damarların güçlenmesini, cildin nemlenmesini, göz çevresindeki şişliklerin azalmasını, mor halkaların giderilmesini, erken kolajen hasarının önlenmesini ve göz çevresi kırışıklıklarının azaltılmasını sağlar. Muadili olan diğer krem ve serumlarla kıyaslandığında daha hafif bir his bırakır ve içeriğindeki özel bileşenlerle şişlik ve koyu halkalar üzerinde daha yüksek bir etkiye sahiptir. Kolajen seviyesini arttırırken içeriği antioksidanlar ile cildi tazeler, oksidatif stresi önler. Göz çevresine aydınlık ve dolgun görünüm kazandırır. Düzenli kullanımda bölgenin erken kırışıklık riskini azaltır ve hasarlara karşı koruma sağlar. 

 

Pharmaceris N Serisi 

Pharmaceris N serisi hassas ve kızarık ciltler için özel olarak üretilmiştir. Bu cilt tipi kimyasallara, sıcak ve soğuğa, rüzgar ve güneş gibi dış etkenlere diğer cilt tiplerinden çok daha duyarlıdır. Gerekli bakımların yapılmaması durumunda ciltte kızarıklık, yanma, kuruluk, dökülme ve batma hissi gibi durumlar oluşabilir. Pharmaceris N serisi hassas ciltlerin ihtiyacı olan temizleme, nemlendirme ve kapatıcı gibi unsurların istenmeyen semptomlara sebebiyet vermemesi için üretilmiştir. İçeriğindeki özel bileşenler hem cildin reaksiyon göstermesini engeller hem de hassas cildin tedavisine olanak sağlar. Alerjen, parfüm, sabun, boya, paraben, SLS ve SLES içermez. 

 

Pharmaceris Yüz Yıkama Jeli 

Şehir hayatında ciltte sürekli olarak; ter, yağ, kir ve toz birikir. Bu birikintiler her ne kadar gözle görülmeyecek kadar küçük olsa da belli bir süre sonra gözeneklerin tıkanmasına sebep olur. Gözeneklerin tıkanması da akne, sivilce, siyah nokta ve cildin yeterli hava alamamasına bağlı problemleri beraberinde getirir. Pharmaceris Yüz Yıkama Jeli ciltte bu birikintilerin oluşmasını engeller, derinlemesine temizlik sağlar ve gözenekleri ferahlatır. Düzenli kullanımda cildin daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına katkı sağlar. 

 

Pharmaceris C Vitamini Serumu 

Pharmaceris C Vitamini Serumu ciltteki ince kırışıklıkların azaltılmasını, cildin nemlenmesini, akneden ve güneşten dolayı oluşan lekelerin tedavisini ve engellenmesini sağlar. Ayrıca ciltteki ton farklılıklarını giderip pürüzsüz bir görünüme kavuşulmasına katkıda bulunur. Pharmaceris C Vitamini Serumu cildin daha genç ve parlak bir görünüme kavuşmasını hedefler. Güneş lekelerini azaltmakla beraber güneş koruması yönünden, diğer güneş koruyucu ürünlerle birlikte kullanıldığında olumlu etkilere sahiptir. Yorgunluk ve stresten kaynaklı şişkinlik, göz altı morlukları ve vücutta çeşitli sebeplerle oluşan çatlaklar üzerinde giderici etkiye sahiptir. 

 

Pharmaceris Nemlendirici 

Mevsimsel geçişler, deniz, su, rüzgar, kir gibi birçok etmen cildinizin kurumasına sebep olur. Cilt kuruması beraberinde tahriş, kızarıklık, döküntü ve akne gibi sorunları getirir. Cilt sorunlarının artmaması ve sağlıklı bir cilt için her gün nemlendirici kullanılması gerekmektedir. Pharmaceris Nemlendirici cildin canlı kalmasına, cilt tonunun eşitlenmesine, cilt dokusunun iyileştirilmesine ve cildin dış etmenlerden korunmasına yardımcı olur. Ayrıca cildin dış katmanına nüfuz etme riski olan zararlı ışınlar ve kir gibi etmenlere karşı cildin dayanıklılığını destekler. İçeriğindeki bileşenlerle cildin gün boyu ışıl ışıl bir görünüme sahip olmasını sağlar. 

 

Pharmaceris Tonik 

Tüm cilt rutinlerinin olmazsa olmaz başlangıcı temizliktir. Pharmaceris Tonik cildin daha derin bir temizlikle diğer rutinlere hazırlanmasını sağlar. Makyaj ve gün içinde gözeneklerde biriken kir, fazla yağ gibi etmenleri temizler. Cildin daha dengeli olmasını sağlar. Özel bileşenleri ile cildin onarılmasına yardımcı olur, olası cilt problemlerine karşı koruma sağlar. Cildin pH dengesini normale getirerek kuruluk, yağlanma ve tahriş gibi durumların düzelmesine katkıda bulunur. Pharmaceris Tonik makyaj pamuğuna döküldükten sonra ya da ele birkaç damla damlatılmasının ardından nazik bir şekilde kullanılmalıdır. Göz ve göz çevresindeki bölgelere temas ettirilmemelidir. Boyun ve göğüs için kullanıma uygundur. 

 

Pharmaceris 50 SPF 

Güneşten gelen ışınlar her ne kadar D vitamininin aktifleşmesi bakımından önemli olsa da UVA ve UVB ışınları ciltte leke oluşumundan kansere kadar pek çok zararı beraberinde getirebiliyor. Sadece yoğun güneş altında değil güneşin daha dik açıyla geldiği yaz aylarında; evde balkon, teras ve pencere kenarında da bu riskler mevcut. Pharmaceris 50 SPF, vücudu bu ışınlara karşı korur, cildin doğal bariyerinin güçlenmesine katkı sağlar. Olası güneş lekelerinin önüne geçer ve her mevsim etkili cilt koruması sağlar. Herhangi bir alerjen ya da kanserojen madde, paraben, SLS, SLES, parfüm içermez. 

 

Pharmaceris Göz Altı Kremi 

Pharmaceris Göz Altı Kremi, vücudun en hassas derisine sahip olan göz çevresindeki mor halkalar, şişlikler, kırışıklıklar ve yorgunluk belirtileri için özel olarak üretilmiştir. Yaşlanmanın kendini ilk gösterdiği yer olan göz çevresindeki kırışıklıkları azaltır ve kan dolaşımını hızlandırarak göz altı damarlarını daraltır. Bu bölgede uykusuzluk ve yorgunluktan kaynaklı şişkinlikleri en aza indirger. Göz çevresindeki ödem oluşumlarını engeller ve içeriğinde bulunan bileşenlerle göz çevresinin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar. Göze uygulanan makyajdan dolayı oluşan kalıntıların deri içerisine nüfuz etmesini engeller ve cilde doğal bir güzellik verir. 

 

Pharmaceris Leke Karşıtı Güneş Kremi 

Havada bulunan mikro tanecikler güneşin zararlı ışınları ile birlikte cildimize temas ettiğinde cildin yapısında çeşitli hasarlara yol açarlar. BU zararların en başında cilt lekeler, siyah noktalar, sivilceler ve kırışıklıklar gelir. Tüm bu problemlerin önlenebilmesi için güneş kremi kullanmak çok önemlidir. Pharmaceris Leke Karşıtı Güneş Kremi cildinizi UVA ve UVB ışınlarından korumasının yanı sıra cildin daha nemli olmasına katkı sağlar. Ciltte var olan lekelerin iyileşmesi ve olma potansiyeli olan lekelerin engellenmesi, cildin daha eşit bir tona kavuşması, pürüzlerin giderilmesi ve yanıkların engellenmesi için Pharmaceris Leke Karşıtı Güneş Kreminin güneşe maruz kalınan süre boyunca 3 saatte bir yenilenmesi gerekir. Yüz için bir çay kaşığı, diğer bölgeler için bir tatlı kaşığı kadar krem etkin bir koruma için yeterlidir. 

 

Pharmaceris Güneş Koruyucu 

Pharmaceris Güneş Koruyucu, güneşten gelen zararlı ışınların ciltte leke oluşturmasına, kırışıklıkları arttırmasına, alerjen tepkilere ve kansere kadar gidebilen ciddi sorunlara karşı cildi korur. İçeriğindeki bileşenler sayesinde cildi yıpratmadan besler, düzenli kullanımda cildin güneşe bağı görmüş olduğu hasarın azaltılmasına yardımcı olur. Cildin melanin seviyesini arttırarak cilt tonunu eşitler. Olası yanık, soyulma, pigmentasyon ve şişliklerin meydana gelmesini engeller. Güneşin yanı sıra hava kirliliğinin cilt bariyerini aşmasını engeller. Cildin keratin, elastin ve kolajen dengesini olumlu yönde etkileyerek cildin sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.