Orzax

Toplam 131 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Görünüm:
Toplam 131 ürün görüntüleniyor.

Orzax Multivitamin Çeşitleri

Vitamin ve mineral takviyeleri, vücudun fonksiyonlarını sorunsuz bir şekilde yerine getirmesi açısından en önemli bileşenler arasında. Aralarında magnezyum, C vitamini, kolajen, balık yağı gibi ürünlerin yer aldığı mineral ve vitamin takviyeleri günümüzde, Orzax tarafından Sağlık Bakanlığı’nın yönergelerine uygun şekilde üretilmekte ve çeşitli testlerden geçerek sunulmaktadır. İnsan sağlığı açısından birçok faydaya sahip olan vitamin ve mineraller, metabolizmanın çalışmasını sorunsuz bir şekilde sürdürmesi açısından tercih ediliyor. Gıda ile alınamayan ya da takviye ile desteklenmesi gereken bileşenlerde, Orzax, sunduğu vitamin takviyeleri ile ön planda bir marka. 

Orzax C vitamini 

Orzax vitamin seçenekleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında Orzax C vitamini geliyor. C vitamini, insanın en çok ihtiyaç duyduğu vitaminlerden. Besin kaynaklarında yer almasına karşın, kimi zaman bu vitamini içeren besinlere erişemeyebiliyoruz ya da vücudumuz C vitaminine erişemeyebiliyor. Buna karşın tercih edilecek Orzax C vitamini, vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir. Vücutta kolajenlerin oluşma sürecini de destekleyen Orzax C vitamini, enerji oluşumunu destekler, demir mineralinin emilim ürecini destekler. Yorgunluk ve bitkinliğe karşı da etkili olan C Vitamini, aynı zamanda kıkırdak ve kemik yapısından kollajen oluşumunda da önemlidir.  

Orzax multivitamin 

Hem çocuklar hem de yetişkinler için önemli bir takviye olan multivitaminler, içeriğinde vitamin ve mineraller açısından kompleks bir yapı sunuyor. Multivitaminler farklı formlarla karşımıza çıkabilirken, Orzax multivitamin ürünleri çiğnenebilir jel formları ile kolay bir kullanım sunuyor. İçeriğinde doğal aromalar barındıran ve portakal, çilek gibi tatları ile keyifle alınabilen Orzax multivitamin ürünler içinde farklı vitamin ve mineraller barındırıyor. Sağlıklı yaşam için ihtiyaç duyulan bileşenleri sunan multivitaminler, en önemli takviyelerden. 

Orzax balık yağı 

Vücut için en önemli besin kaynaklarından biri olan balık yağı, içeriğindeki doğal bileşenlerle birçok açıdan katkı sağlıyor. Kalp fonksiyonlarının sorunsuz şekilde ilerlemesini sağlayan balık yağı, aynı zamanda görme sağlığını da destekler. Beynin çalışmasını da destekleyen Omega 3, yani balık yağı, anneler için bebeklerin gelişim sürecini desteklemek için de alınır. Orzax Ocean Plus, Omega 3 yağ asidi EPA ve DHA açısından zengindir. Orzax balık yağı, temiz sularda yaşayan özel cins balıklardan elde edilen yağları barındırır. Özel tekniklerle elde edilmiş Orzax ocean balık yağı, vücudunuz için en iyi etkileri sunar.  

Orzax kolajen 

Cilt sağlığı açısından en önemli takviyelerden biri olan kolajen, bebeklerde ve çocuklarda yüksek seviyede yer alsa da yetişkinlik döneminde gitgide azalır. Bu da ciltte elastikliğin, genç formun kaybolmasına neden olur. Anti aging bir özelliğe sahip kolajenlerde en iyi takviyeyi, Orzax collagen ürünlerinde bulabilirsiniz. Kolajen oluşumuna katkı sağlayan Orzax kolajen ürünü, geniş içeriği ile öne çıkıyor. Biotin ile saç ve cildi koruyan takviye ürün, C vitamini ile de kolajen oluşumunu destekler.  

Orzax magnezyum 

Vitamin ve minerallerin her biri, vücudun çalışmasını sorunsuz bir şekilde sürdürmesi için ihtiyaç duyduğumuz doğal bileşenleri barındırır. En önemli mineral kaynaklarından biri olan magnezyum da, sağlıklı bir yaşam için vücudumuzun alması gereken bir bileşen. Enerji oluşumunu destekleyen magnezyum, aynı zamanda kas gelişimini de destekler. Metabolizmanın protein sentezi için de katalizör görevi gören magnezyum, kemik ve kas sağlığı için en önemli bileşenlerden biri. Orzax magnezyum, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu magnezyumu barındırıyor. Orzax magnezyum takviyesi ile, ihtiyaç duyduğunuz magnezyumu alabilirsiniz.  

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.