Möllers

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Möllers 

Mineral ve vitaminler, vücudumuz için son derece önemli besin kaynakları. Bazı vitaminlerin sentezi vücutta yapılabilirken, bazı vitamin ve mineraller ise vücutta sentezlenmiyor ve dışarıdan takviye alınması şart. Omega 3 de takviye olarak alınması gereken vitaminlerden biri. Faydaları ise saymakla bitmeyen bir doğal bileşen. Omega 3 yağ asidi, EPA ve DHA’nın yanı sıra ALA asitlerini de içeren, vücutta birçok faydası olan yapılar. Kalp fonksiyonlarının sorunsuz şekilde sürdürülmesi için önemli rol oynayan Omega 3, buna ek olarak beyin fonksiyonlarının da doğru şekilde çalışması için ciddi öneme sahip. Omega 3, balık yağı konusunda dünyanın tercih ettiği bir marka olan Möllers, uzun yıllardır en iyi Omega 3 bileşenlerini, doğal formu ile sunuyor. 

Möllers Omega 3 

Omega 3, vücut için en faydalı bileşenlerden biri olarak birçok kişinin, sağlıklı yaşam adına tercih ettiği bir takviye gıda. Möllers Omega 3 de, 160 yıldan fazla süredir dünyanın birçok ülkesinde tercih ediliyor. En kaliteli ve güvenilir Omega 3 takviyesini sunan Möllers, EPA ve DHA açısından güçlü bir bileşene sahip. Möllers’in en iyi Omega 3 takviyesini sunan markalardan olmasının nedeni, Kuzey Atlantik’in sularında yaşayan balıklardan alınan yağı sunması. Hayvansal gıdalar içinde yer alan EPA ve DHA kaynaklarının yanı sıra, ALA da bitkisel kaynaklarda yer almaktadır ve genellikle semizotu, tere gibi ürünlerde bulunur. Bununla birlikte ALA yapısının kullanılabilmesi için, EPA ve DHA formuna dönüşmesi gerekir. 

Balık yağı faydaları  

Möllers balık yağı fiyatı açısından herkes için uygun olmasının yanı sıra, güvenilir marka olmasının avantajıyla birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Möllers Omega 3 fiyatında en uygun teklifleri sunduğumuz sitemizde, vücudunuzun ihtiyacı olan balık yağını kolay bir şekilde alabilmenizi sağlıyruz. Möllers balık yağı kapsül ve diğer formlarda sunuluyor. Balık yağı faydaları ise saymakla bitmiyor. Omega 3 yani balık yağı içinde yer alan DHA, görme sağlığını olumlu yönde etkiliyor. Hamilelik sürecinde de çok tercih edilen DHA, bebeklerin göz ve beyin gelişimlerini destekliyor. Kalp sağlığı açısından da önemli bir bileşen olan balık yağı, beyin fonksiyonlarında da önemli bir bileşen. Möllers balık yağı faydalarıyla, herkesin alması gereken takviye besinler içinde yer alıyor.  

Möllers balık yağı içeriği 

Balık yağı Möllers markası ile özdeşleşmiş bir takviye besin. Möllers fiyat ve kalite açısından, Omega 3 takviyesinde en çok öne çıkan markalardan biri. Möllers balık yağı içeriği ise, markanın neden bu kadar çok tercih edildiğini gösteriyor. Möllers kapsül ve diğer formlardaki balık yağı ürünlerinde elma gibi farklı aromalar sunsa da, ürün içerikleri çok kapsamlı. Omega 3 yağ asitlerinin yer aldığı Möllers balık yağı ürünlerinde DHA, EPA içeriklerinin yanı sıra A, D ve E vitaminleri de yer alıyor.  

Möllers balık yağı fiyatları 

Sağlığınızı korumanız için, doğal bileşenlerden elde edilen vitamin ve mineraller son derece önemli. Ancak bazı bileşenler besin kaynaklarından elde edilemiyor, bu da takviye almamız için gerekli. Balık yağı - omega 3 gibi en önemli takviyelerden birini sunan Möllers, vitamin ve mineral açısından zengin bileşenleri ile en iyi takviyelerden biri. Möllers balık yağı fiyatları herkese hitap eden etiketlere sahip. İndirimli, en ucuz Omega 3 balık yağı Möllers ürünleri için sitemize göz atabilirsiniz.  

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.