Bitkisel Ürünler

Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Görünüm:
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Bitkisel Ürünler

Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek adına, mineral ve vitaminler bakımından dengeli bir şekilde beslenmek çok önemli. Bu anlamda bitkisel ürünler, metabolizmayı doğal bileşenlerce destekleyerek daha sağlıklı olmanızı sağlar. Orzax, Nutraxin ya da Wellcare gibi bitkisel besin takviyeleri, içerdikleri özel doğal bileşenlerle vücudunuzun ihtiyacı olan bitkisel proteinleri sunar. Yalnızca, vegan ya da vejeteryan beslenenler için değil, herkes için gerekli kaynaklar olan bitkisel ürünler destekleyici bir besin kaynağıdır. Kaliteli bitkisel ürünleri uygun ölçüde kullandığınızda, birçok faydası olabilir.  

Bitkisel ürünlerin faydaları neler? 

Doğada her besin kaynağı, vücudumuz için mucizevi etkiler ortaya koyan bileşenler taşıyor. Normal bir beslenme modelinde kolay bir şekilde alınamayacak bitkisel ürünleri, özel formüller içeren besin takviyeleri ile almanınsa birçok avantajı var. Her bitkisel ürünün, sunduğu faydalar değişiklikler gösterebilse de genel olarak enerji veren, kilo alma ya da verme konusunda etkili olan ve bağırsaklar başta olmak üzere, vücutta birçok rahatsızlığın önüne geçen etkiler ortaya koyabilirler.  

Hemen her bitkisel üründe, yer alan doğal bileşenler özel faydalar sunabilir. Örneğin bitkisel çaylar bunların başında gelir. Hastalıklara karşı vücudun direncini artırmak adına kullanılabilmesinin yanı sıra, sindirimi iyileştirebilmek adına da tercih edilebilen bitkisel çayların etkileri incelendiğinde, sindirimi desteklemesine ek stresin azalması ve toksin maddelerin atılma sürecini hızlandırdığı görülmüştür. Kansızlık ve uykusuzluk gibi problemlere karşı kullanılabilen bitki çayları, kilo vermek için kullanılan bitkisel ürünler arasındadır.  

Bitkisel ürünler nasıl kullanılır? 

Birçok farklı amaç için kullanılabilen bitkisel ürünler, en iyi bitkisel ürün markaları tarafından farklı formlarda sunuluyor. Bitki çayı gibi doğrudan tüketilebilecek bitkisel ürünler olduğu gibi, bazı bitkisel ürünler de krem ya da yağ formunda, vücuda sürülebilir. Örnek vermek gerekirse bitkisel yağların faydaları içinde, gaz sorunu yaşayan bebekler üzerinde etkili olmaları söz konusudur. Deride çatlak ya da cilt kuruluğu gibi durumlarda da, bitkisel yağlar tercih edilir. Özellikle gebelik sürecinde vücudun hızlı değişim gösterdiği dönemlerde, çatlaklar artar. Bitkisel yağların avantajı, bu çatlakları önlemesidir. Bitkisel yağlar içinde, yıpranmış ve dökülmüş saçlar için kullanılanlar da vardır.  

Bitkisel ürünler arasında doğrudan çiğ tüketilebilenler de yer alır. Bitkisel tohumlar bu şekilde alınabilir. Bitkisel tohumların çiğ alınmasının faydaları içinde ishalin yanı sıra, çeşitli akciğer ve kalp hastalıklarına karşı etkili olması yer alır. Bitkisel gıda takviyesi alırken, dikkat edilecek bir konu da tabii ki alerjik reaksiyonlar içerip içermemesidir. Bu nedenle bir alerjiniz varsa, ürün içeriğini inceleyin. 

Bitkisel ürün markaları ve fiyatları 

Beslenmesinde doğal bileşenlere yer verenler için en gözde seçenekler olan bitkisel ürünler, birçok kişinin düzenli olarak kullandığı takviyeler. Doğanın mucize etkilerini bize sunan, sağlıklı ve genç görünmemizi sağlamanın yanı sıra bizi birçok hastalığa karşı koruyan bitkisel ürünler arasında ananas, passiflora, hindistan cevizi, kabak çekirdeği, çörek otu, badem, pamuk ve kinoa gibi ürünlerin yanı sıra, ekinezya, ginseng, kedi otu, zerdeçal ve zencefil gibi doğal kaynaklar da yer alıyor. Alchemlife, Arkopharma, Crede, Nature’s Bounty, Imuneks ve Solgar gibi markaların yer aldığı bitkisel ürün seçenekleri, içerdikleri doğal etken maddelerle daha sağlıklı yaşamanız için yanınızda. Arjinin, cla, C vitamini, B12 vitamini gibi doğal bileşenlerin formülünde yer aldığı mineral, kolajen, probiyotik, vitamin ve glukozamin gibi bitkisel ürünlerin fiyatlarında en iyi teklifleri sitemizde bulabilirsiniz. Fiyata göre sıralama yaparak, en kaliteli ve ucuz bitkisel ürünleri keşfedebilirsiniz.  

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.