Spf20-50 Arası

Toplam 58 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Görünüm:
Marka: SVR SVR Clarial CC Medium SPF50 40 m
Güneş, Yaşlanma ve hamilelik Lekeleri için
727,00 TL
579,90 TL
259,90 TL
Toplam 58 ürün görüntüleniyor.

Spf20-50 Arası Güneş Koruyucular

Yaz döneminde, güneşlenmek her ne kadar büyük bir keyif olsa da güneşin zararlı ışınlarına karşı kendimizi korumamız önemlidir. Güneş ışınları vücudumuzda vitamin sentezini destekleyici yapı sunsa da, cilde zarar verebilen, ozon tabakasındaki deliklerden ötürü filtrelenmeden dünyaya ulaşan birtakım zararlı ışınlar, cildimiz için olumsuz izler bırakabilir. Bu noktada güneşe karşı koruma faktörü yüksek kremleri kullanarak kendimizi güneşe karşı koruyabiliriz. Güneş kremlerinin üzerinde 15 SPF, 30 SPF ya da 60 SPF gibi bilgiler yer alır. SPF nedir diyorsanız ya da cildim için hangi SPF güneş kremi uygun diyorsanız, koruma seviyelerini açıkladık.

30 Faktör Güneş Kremi

SPF nedir?

SPF açılımı Sun Protection Factor, yani güneş koruma faktörüdür. SPF bir standarttır ve bu faktör değerleri, güneş ışınlarının hangi etkilerinin koruyucu madde tarafından engellendiğini gösterir. SPF seviyesine göre güneşin yakma, kızarıklık yapma ya da diğer etkiler konusunda ne kadar bloke edildiğini anlayabilirsiniz. Tüm güneş koruyucu ürünlerin farklı SPF değerleri, farklı koruma süresine sahiptir. Bununla birlikte koruma oranları da değişir.

30 Spf Güneş Kremi

SPF 20-50 arası güneş kremi ürünleri

Yüksek faktörlü güneş koruyucu ürünleri, güneşin UV ışınlarına karşı maksimum koruma sağlar. Bununla birlikte güneşte kaç saat kalacağınız ve hangi saatleri tercih ettiğiniz de önemlidir. Örnek vermek gerekirse öğleden önce güneşe çıktığınızda cildin yanma süresi 1 saate çıkabilir, öğlen saatlerinde ise güneş 15 dakika içinde yakmaya başlar. Peki SPF 50-20 arası güneş koruyucu ürünler ne ağlıyor?

Spf 30 Güneş Kremi

 

SPF 50-20 arası güneş koruyucular, yapılan araştırmalara göre 2 saate yakın koruma sağlamaktadır. Bununla birlikte ürünlerin kendi içindeki koruma düzeyleri de değişebilir. Örnek vermek gerekirse 20 SPF güneş koruyucunun koruma oranı yüzde 93’tür. 30 SPF güneş koruyucu yüzde 97, 50 SPF güneş koruyucu ise yüzde 98 koruma oranına sahiptir.

50 Faktör Güneş Kremi Fiyatları

Güneş kremi alırken nelere dikkat etmelisiniz?

SPF 20 ya da SPF 50 güneş kremi seçenekleri, yaz döneminde güneşin UVB ve UAB gibi zararlı ışınlarına karşı sizi korur. Bununla birlikte güneş kremi, spreyi ya da deodorantı ürünlerinde, bronzlaştırıcı gibi alternatif güneş ürünlerinde bilinmesi gereken konular da mevcut. Tercih ettiğiniz güneş koruyucu bakım ürününden en iyi verimi almak istiyorsanız, bilinmesi gerekenler şöyle:

  • Güneş koruyucu ürünler, güneşle temas etmeden en az yarım saat önce uygulanmalıdır. Bunun nedeni bu süreçte, ürünün cilt tarafından emilmesidir.
  • Güneş koruyucularda, kullanım türüne göre sprey, losyon ve yağları tercih edebilirsiniz.
  • Makyajdan önce güneş koruyucu kullanacaksanız ince kremleri tercih edebilirsiniz. Kapatıcı kullanmayı düşünüyorsanız, fondöten-güneş kremi özelliklerini barındıran compact güneş ürünlerini inceleyin.
  • Güneş kremi yalnızca açık tenli kişilerce değil, esmer kişiler tarafından da kullanılır.
  • Güneş kremi ürünleri suya girdikten sonra, etkisinin azalması ihtimaline karşı tekrar uygulanabilir.
  • Krem, losyon ya da sprey ideal oranda kullanılmalıdır, çok fazla kullanmak daha koruyucu bir etki yaratmaz.

50 Faktör Güneş Kremi

20-50 SPF arası güneş ürünleri markaları ve fiyatları

Güneşe karşı korunmada en çok tercih edilen bakım ürünleri içinde yer alan 20-50 SPF koruyucu özellikli güneş ürünleri, deniz ya da havuz gibi güneş ışınlarının etkisini iki katına çıkardığı yerlerde, güneşin zararlı ışınlarından korunmak adına tercih edilebilir. 20-50 SPF ve diğer güneş koruyucu ürünlerde DermoDr olarak geniş ürün skalasını, dünyanın en iyi markaları ile sunuyoruz. Güneş koruyucu ürünler sunan markalar arasında Aquas, Babe, Bio Asia, Chicco, Darphin, Diadermine, Ecowell gibi seçenekler öne çıkıyor. En ucuz 20-50 SPF güneş kremini fiyata göre sıralama ile sitemizde bulabilir, online ödeme ve hızlı kargo ile adresinize teslim alabilirsiniz.

 Güneş Kremi 50 Faktör

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.