Güneş Ürünleri

Toplam 100 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Görünüm:
Marka: SVR SVR Clarial CC Medium SPF50 40 m
Güneş, Yaşlanma ve hamilelik Lekeleri için
727,00 TL
579,90 TL
259,90 TL
Toplam 100 ürün görüntüleniyor.

En İyi Güneş Kremleri

Güneşin yoğun etkilerinin görüldüğü yaz aylarında, cildimizi güneş ışınlarına karşı koruyan güneş ürünlerini tercih etmek oldukça önemli. Yağlı, normal ya da kuru ciltler için geliştirilmiş güneş ürünlerine baktığımızda sadece sizi korumakla kalmıyor aynı zamanda bronzlaştırma ve cilt sıkılaştırma gibi etkiler de sunabiliyor. Güneş her ne kadar cildimiz için vitamin açısından destekleyici bir etkiye sahip olsa da, UV ışınları olarak bilinen güneşin zararlı ışınları ciltte alt katmanlara ulaşma riskine sahip. Cildimiz bu ışınlara karşı korumasız olduğu için tahrip olma, etkilenme riski söz konusu. Güneş kremi markalarının sunduğu, 50 faktör güneş kremi gibi ürünlerde güneşin bu etkilerine karşı koruyucu.

Kuru Ciltler İçin Güneş Kremi

Güneş kremi kullanmak neden önemli?

Güneşin zararlı ışınları, belirttiğimiz gibi ciltte birçok soruna yol açabilir. Bu riske karşı tercih edilen güneş kremi, çok yaygın kullanılan bir bakım ürünü. Düşük faktörlü ya da yüksek faktörlü yüz için güneş kremi gibi seçenekler, tüm cilt tipleri için koruyucudur. Yağlı ciltlerin yanı sıra hassas ve normal ciltler için de kullanılabilen güneş kremi ürünleri, farklı renk seçeneklerine sahip. Güneş yanıkları, cilt lekelenmesi gibi sorunlara karşı koruyucu göreve sahip olan güneş kremlerini hem yetişkinler hem de çocuklar, bebekler kullanabilir. Bu nedenle güneş koruyucu ürünler her yaştan insanın cilt yapısına göre özel geliştirilmiştir. İçeriklerine baktığımızda, güneş kremi önerilerinde yer alan ürünlerin geniş ve etkili bir forma sahip olduğunu görüyoruz. Güneş ürünleri içinde yer alan güneş losyonları, güneş sonrası kremi ve güneş sütü gibi bakım ürünleri, cildi güneşe karşı korumaya ek olarak nem oranını dengeler ve rahatlatır. İçerik olarak mineral, vitamin ve doğal bileşenlerle desteklenmiş güneş kremleri, yazı sorunsuz ve keyifli bir şekilde geçirmenizi sağlar.

Güneş Sonrası Krem

Faktörlerine göre Güneş koruyucu ürünlerin faydaları

Güneş sonrası kremi ya da yüz güneş kremi gibi ürünler arıyorsanız ürün tercih ederken dikkatli olmalısınız. Herkesin cilt yapısına ve çeşitli özel durumlara göre geliştirilmiş farklı güneş ürünleri mevcuttur. UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyan 50 faktörlü güneş kremleri, güneşi zararlı ışınlarına karşı ciddi bir koruma sağlar. Bununla birlikte bu ürünler hamilelerde de, çeşitli mineraller için filtrelendirildiklerinden kullanılabilir. 50 faktörlü güneş kremleri içeriklerinde, antioksidan suya da yer verir. Bu şekilde cildin en alt tabakasından üst tabakasına kadar hücreleri korurlar. Paraben gibi zararlı maddeler içermeyen güneş koruyucu ürünleri cildiniz için faydalı bir bakım etkisi sunar.

 50 Faktörlü Güneş Kremi

15 ve 30 faktörlü güneş kremleri nedir ve faydaları nelerdir derseniz bu ürünler, ciltte rutin koruma etkisini sunmanın yanı sıra, kuru ve normal ciltleri ciddi şekilde nemlendirirler. 15 ve 30 faktörlü güneş kremlerinin bir özelliği de hipoalerjenik yapıda olmalarıdır. Temiz ve mat bir cilt formu sunan bu ürünler aynı zamanda makyaj ile birlikte kullanıma da müsaade eder.

Güneş Sonrası Losyon

Güneş koruyucu kremler nasıl kullanılır?

Güneş koruyucu seçeneklerin kullanımında, tüm bakım ürünlerinde olduğu gibi dikkatli ve uygun bir kullanım önemlidir. İlk olarak güneş koruyucu ürünlerde dikkat edilmesi gereken zamanlamasıdır. Güneş ışınları cilt üzerinde çeşitli yıpratıcı etkiler ortaya koyduğu için, güneş koruyucuları güneşe çıkmadan yaklaşık yarım saat önce kullanmalısınız. Buna ek olarak deniz kenarı ya da havuz gibi bölgelerde güneş koruyucu aksesuar ve bakım ürünlerini de kullanmanız önemlidir. Bununla birlikte güneş koruyucu ürünleri bir kere kullanmak yeterli olmayabilir, gün içinde birkaç uygulama ile koruyucu kremi kullanabilirsiniz. Hassas ve güneşten çok etkilenen bir cilt yapınız varsa güneş koruyucu bakım ürünlerini kullanmanın yanı sıra şapka gibi ürünleri de tercih edebilir, buna ek olarak güneşte çok fazla kalmamak ve öğlen 12-1 gibi, güneşin etkilerinin en sert görüldüğü anlarda güneşte olmamak önemlidir.

En İyi Güneş Koruyucu Krem

Bronzlaştırıcı ürünler

Son yıllarda en çok öne çıkan güzellik trendleri arasında bronz ten yer alıyor. Geçmişte bronz bir ten için, deniz kenarında uzun saatler boyunca yatmak tercih ediliyordu. Bununla birlikte bronzlaştırıcı cilt ürünleri kullanımı artık daha popüler. Doğru ve bilinçli bir şekilde güneşlendiğinizde, istediğiniz çikolata formunda ten rengini size sağlayan bronzlaştırıcı ürünler, aylar boyunca bronz bir tene sahip olmanızı sağlar. Doğal bronzluk etkisi için tercih edebileceğiniz bronzlaştırma kremleri ile aradığınız bronz cilt yapısına sahip olabilirsiniz. Kullandığınız diğer makyaj malzemeleri ile birlikte, aradığınız bronz forma kavuşmanızı sağlayan bu seçenekler de, güneş koruyucu ürünler içinde yer alıyor.

Bronzlaştırıcı Güneş Kremi

Güneş kremi markaları ve fiyatları

Güneşe karşı sizi korurken aynı zamanda bronzlaştırıcı gibi seçeneklerle, aradığınız cilt yapısına kavuşmanızı sağlayan güneş ürünleri, yazın vazgeçilmezi. Dört mevsim güneş koruması sağlayan güneş koruyucu krem ve diğer ürünler, güneşe karşı etkili koruma sağlıyor. UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi koruyan ürünler, antialerjik seçenekleri ve güçlü yapıları ile hassas ciltlerde etkili oluyor. Güneş krem ve losyonları, güneş sonrası, bronzlaştırıcı ve çocuk güneş ürünlerini kapsayan güneş ürünlerine gelirsek öne çıkan markalar arasında Nivea, La Roche Posay, Garnier, Avene, Bioderma, Sebamed, Vichy, Farmasi, Dermoskin, Dermokil yer alıyor. DermoDr olarak, dermatolojik testlerden geçmiş, onaylı ve kaliteli ürünlere yer verdiğimiz kategorimizde en iyi güneş koruyucu ürünleri sunuyoruz. Uygun fiyatlı ürünler, güneş kremi indirim kampanyaları ve diğer fiyatlar için fiyata göre sıralama yapın, en ucuz güneş kremini keşfedin. Türkiye’nin her noktasına hızlı kargo ile, ürününüzü teslim edelim.

Avene Güneş Koruyucu

Güneş koruyucu krem çeşitleri

Güneş ışınları, vücutta vitamin sentezi gibi etkiler sunsa da, özellikle de yaz aylarında Güneş’in ışınlarına doğrudan maruz kalmak, cilt sağlığı açısından ciddi riskler doğurabiliyor. Güneş’in UV ışınları, cildimizde alt tabakalara kadar derinlemesine etkide bulunabiliyor. Güneş ışınlarının UVB olarak adlandırılan zararlı formuna karşı tercih edilen Güneş koruyucu krem ürünleri, oluşturduğu katmanla bu ışınların cildin alt katmanlarına ulaşmasını engelliyor.

Yüz İçin Güneş Kremi

Güneş koruyucu yüz kremi ya da güneş koruyucu sprey gibi farklı formlarda sunulabilen bu ürünler, içerdiği SPF faktör sayısına göre farklı koruma seviyeleri sunabiliyor. Diğer tüm bakım ürünlerinde olduğu gibi, en iyi Güneş koruyucu kremler cilt tipine göre ya da özel ihtiyaçlara göre değişkenlik gösterse de, en iyi güneş koruyucu ürünü ararken, ürünün etkilerini, SPF seviyelerinin faydalarını bilmek önemli. 

Sprey Güneş Kremi

Cilt tipine göre Güneş koruyucu krem nasıl seçilir? 

Güneş koruyucu yüz kremi satın alırken, kimi zaman marka bazında Bioderma güneş koruyucu ya da Avene güneş koruyucu gibi seçimler yapabiliyoruz. Bununla birlikte en iyi Güneş koruyucu ürün, cildimiz için en iyi etkiyi sunmalıdır ve bu da cilt tipine göre değişebilir. İster renkli Güneş koruyucu isterseniz de yüksek SPF faktörlü Güneş koruyucu tercih edin, cilt tipine göre seçim en önemli faktör.

Renkli Güneş Koruyucu

Cilt tipine göre güneş koruyucu sprey ya da krem tercih ederken, diğer cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi, temel olarak yağlı, kuru ve karma ciltler için ürün satın alabilirsiniz. Cilt tipine göre ürün seçiminde, hassas ciltler için Güneş kremi ya da kuru ciltler için Güneş kremi satın alabilir, dilerseniz cilt problemlerine göre karşı önlem almak adına leke karşıtı Güneş kremi de kullanabilirsiniz. Leke karşıtı Güneş kremi, Güneş lekelerine karşı önlem almanızı sağlayacaktır. 

Leke Karşıtı Güneş Kremi

Güneş’in ararlı UVB ışınlarına karşı korunurken, en iyi etkiyi görmek istiyorsanız en iyi güneş koruyucu krem, cildinizle uyumlu olan kremdir. Buna ek olarak yüz için Güneş kremi seçenekleri, bebekler ve yetişkinler için farklı özellikler sunmakta. SPF, yani sun protection factor seviyesi de farklı olan bu ürünlerde bebekler için yüz güneş kremi seçenekleri hassas ciltler için uygun şekilde geliştirilmiştir. Bebekler için güneş kremi, yanık ve lekeler başta olmak üzere, Güneş ışını kaynaklı birçok riske karşı özel geliştirilmiştir.  

Bebekler İçin Güneş Kremi

SPF Faktör sayısına göre Güneş kremi ne işe yarar? 

En iyi Güneş koruyucu yüz kremini araştırırken, birçok kişinin aklına takılan konu SPF seviyesine göre Güneş kreminin etkisinin ne olduğu. 50 faktör Güneş kremi ya da 10 faktör, 60-100 faktör gibi seçenekler oldukça popüler. Peki Güneş koruma faktörüne göre Güneş kremi ne işe yarar? Yaz aylarında, cildinizi Güneş’in tehlikeli ışınlarına karşı korumak adına, kuru ciltler için Güneş kremi ya da hassas ciltler için Güneş kremi ile korumak istediğinizde, SPF faktör sayısına göre bir seçim yaparsınız. Güneş kremi Solante gibi marka seçimi ile ya da mineral Güneş kremi gibi daha spesifik ihtiyaçlara göre satın alınabilir. Ancak sizin için ideal Güneş kremini arıyorsanız, uygun koruma faktörü önemlidir. 

Güneş Kremi Solante

Güneş kremi ürünlerinde SPF, sun protect factor, yani Güneş koruma faktörü anlamına gelir. SPF ifadesinin yanında yer alan sayı da, sizi kaç faktöre karşı koruduğunu belirtir. SPF 15 faktör bir Güneş kremi, UV-B olarak adlandırılan zararlı ışınların yüzde 93’ünü filtreleyerek sizi korur. SPF 30 faktör Güneş kreminde bu oran yüzde 97’nin üzerine çıkar.  

Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi

Hangi Güneş kremini kullanmalıyım? 

Yaz ayları, verdiği enerji ve tatil dönemiyle birlikte herkesin favorisi. Bununla birlikte, özellikle Güneş ışınlarının dik bir şekilde geldiği öğlen saatlerinde dışarıda çok fazla zaman geçiriyorsanız ya da havuz, deniz gibi bir etkinliğe katılacaksanız Güneş kremi kullanmalısınız. Cilt tipine göre, benim için en uygun Güneş kremi hangisidir derseniz, ilk sırada cilt tipine uygun seçim yapmak var. Bronzlaştırıcı Güneş kremi ya da kompakt Güneş kremi gibi farklı ürünler de günümüzde tercih edilse de, temel olarak cilt tipine göre seçim yaparken hassas cilde sahip kişiler için SPF 30 ve SPF 50 faktör krem önerilir. Sarışın ve Güneş ışınlarından çok etkilenen kişiler için de bu aralık tavsiye edilir. Güneş kremi sadece yaz aylarında tercih edilmez, hassas bir cilde sahipseniz, kış aylarında da Güneş kremi kullanabilirsiniz.  

Mustela Çocuk Güneş Kremi

 En kaliteli markaların Güneş kremi ürünlerini, indirimli fiyat avantajı ile DermoDr’de bulabilirsiniz. Bioderma, Caudalie, Ducray ve Heliocare gibi markaların yer aldığı DermoDr’de yetişkinler için Güneş kremlerinin yanı sıra, SPF 20-50 faktör, SPF 60-100 faktör kremler, bebekler ve çocuklar için Güneş kremi ve bronzlaştırıcı krem gibi ürünler, kampanyalı ve indirimli, ucuz fiyatlarla sizi bekliyor.  

Çocuklar İçin Güneş Kremi

Güneş kremi kullanmanın faydaları  

 

Güneş ışınları her ne kadar vücut için faydalı etkiler sunsa da, güneş ışınları içinde yer alan zararlı UVA ve UVB ışınlar, ciddi problemlere yol açabilir. Güneş koruyucu ürünler, barındırdığı kimyasal ve fiziksel koruyucu form ile, cildi güneşin olumsuz etkilerine karşı etkili bir şekilde korur. Güneş ürünleri içinde yer alan güneş koruyucu krem ve güneş koruyucu yüz kremi gibi seçenekler, güneşin etkilerine karşı en iyi önlemdir. Özellikle hassas bir cilt yapısına sahip kişiler için önerilen güneş koruyucu ürünler sadece yaz aylarında değil, güneşin etkisini gösterdiği diğer mevsimlerde de kullanılması gereken seçenekler. Güneş ürünleri kullanmanın faydalarına gelindiğinde, birçok önemli avantaj öne çkıyor. Farklı türlere sahip olan güneş koruyucu kremlerin, bilinen faydaları şu şekildedir: 

 

  • Güneş kreminin en önemli faydası, radyasyon içeriğine sahip olan UV-A ve UV-B ışınlarına karşı koruma sağlamasıdır. Mor ötesi ışınlar olarak da bilinen UV ışınlarına karşı, güneş kremleri koruyucu bir tabaka oluşturur ve güneş ışınlarının cilde ulaşmasını engeller. 
  • Güneş, insan cildinde yaşlanmayı en çok tetikleyen doğal yapılardan biridir. Güneş koruyucu ürün kullanmak, yaşlanmaya karşı etkili bir çözümdür. Bu nedenle, güneş koruyucu ürünlerin yaşlanmayı durdurma özelliği önemlidir.  
  • Güneşe karşı korunmadan çıkmanın riskleri içinde güneş yanıkları önemli bir durumdur. Güneş yanıklarına karşı, 1. ya da 2. derece yanık sorununu önlemek adına güneş koruyucu kremler kullanılmalıdır. Güneş yanıklarına karşı önlem alınmadığında, iltihap oluşumu söz konusu olabilmektedir. Koruyucu kremler, yanıkların kalıcı izlere dönüşmesini engeller. 
  • Güneş koruyucu ürünler, güneş lekelerine karşı iyi gelir ve cilt kanseri riskini en aza indirir. Nemlendirici gibi ekstra bakım ürünlerini de barındıran güneş kremleri, aynı zamanda cildi gençleştiren bir etkiye sahiptir. 

 

Birçok faydası bulunan güneş koruyucu ürünler, hem yetişkinler için hem de bebekler, çocuklar için yaz ve diğer mevsimlerde mutlaka kullanılması gereken ürünlerdir. Yetişkinlerde yaşlanmaya yol açan izleri tetikleyen güneş, bebeklerin hassas ciltlerinde de farklı risklere sahiptir. Bu nedenle güneş koruyucu krem ürünleri herkes tarafından kullanılmalıdır. Güneş koruyucu ürünler, koruma seviyesi (SPF) ve cilt tipine uygunluğuna göre tercih edilebilir.  

Güneş koruyucu krem tavsiyesi

Güneş koruyucu krem çeşitleri, cilt tipi başta olmak üzere kullanım formuna göre ve bileşenlerine göre farklı seçenekler barındırır. En iyi güneş koruyucu dendiğinde, bazı kişiler için Bioderma güneş koruyucu ürünler öne çıkarken, bazıları içinse Avene güneş koruyucu daha iyi olabilir. En iyi güneş koruyucu krem, hem içeriği, hem faydaları hem de türü ile değişken olabilir. Güneş kremi çeşitleri içinde, jel krem formunda bronzlaştırıcı ürünler, leke karşıtı güneş kremleri, deniz ve havuz suyuna karşı dayanıklı özelliğe sahip güneş koruyucular yağsız güneş koruyucular ve bitkisel güneş koruyucular yer almakta. Güneş kremlerinde, yetişkinler için özel formüle sahip modellerin yanı sıra, bebekler ve çocuklar için uygun güneş kremi modelleri de vardır. En iyi güneş koruyucu sprey ya da en iyi güneş koruyucu yüz kremi seçiminde, dikkat edilmesi gereken konular içinde, cilt tipi ile uyumlu ürünü seçmek de yer alıyor. Aşağıdaki güneş kremi çeşitleri, cilt tipine uygun nem ve koruma seviyesi sunması bakımından tercih edilmeli: 

 

  • Hassas ciltler için güneş kremi 

  • Kuru ciltler için güneş kremi 

  • Leke karşıtı güneş kremi 

 

Tercih edilen içeriğe göre, renkli güneş koruyucu, güneş koruyucu sprey ya da 50 faktör güneş kremi gibi alternatiflerin her biri, farklı bir koruma seviyesi içermekte. Bununla birlikte marka olarak bakıldığında güneş kremi Solante, Bioderma ve Avene gibi birçok marka tarafından üretilmektedir. Cilt tipine göre en uygun güneş koruyucu ürünün seçimi, güneşe karşı en etkili korumayı sağlar. Buna ek olarak, çocuklar ve bebekler için güneş koruyucu ürünlerde, onlar için özel formüle edilmiş ürünleri tercih etmek avantajlıdır. Mineral güneş kremi olarak adlandırılan, mineral açısından güçlendirilmiş formüle sahip koruyucu kremler, çok ilgi görmektedir.  

Bebekler için güneş koruyucu  

Güneş kremi ne işe yarar sorusu için, verilebilecek birçok yanıt var. Yüz için güneş kremi, yüz bölgesinde genel bir koruma sağlarken, diğer güneş koruyucu ürünler de vücudun genelinde, güneşin UV ışınlarına karşı etkili bir koruma sağlamakta. Güneş kremleri, içerdiği doğal özler ve katkı maddeleri ile, kimyasal ya da fiziksel konseptte olabilir. Ancak güneş kremi seçiminde en önemli konu, yetişkin ve bebekler için güneş koruyucu ürünler almaktır. Bebekler için güneş kremi, bebeklerin hassas cildi için özel formüle edilmiş ürünler barındırmakta. Bebeklerin kızarmaya, güneş yanığına karşı hassas olabilen ciltlerini en iyi şekilde korumak için, anne babalar tarafından bebekler için geliştirilmiş güneş koruyucu krem ve diğer ürünler sıklıkla tercih edilmekte. Bebek güneş koruyucu ürün markaları ve fiyatlarına sitemiz üzerinden ulaşmak mümkün. Fiyata göre sıralama yaparak en ucuz bebek güneş koruyucu krem, sprey ve diğer ürünleri keşfedebilirsiniz.  

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.