Anti-Age Ürünler

Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Görünüm:
713,00 TL
526,68 TL
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

Anti aging ürünler

Cildimiz, diğer organlarımızdan farklı olarak dış etkilere en çok açık olan yapımızdır. Birçok dış etkiye maruz kalan cildimiz, korumasız olması nedeniyle günlük hayatın etkilerinden ötürü yaşlanır, kırışma ve diğer yaşlılık etkileri görülebilir. Anti aging ürünlerin kullanımı ile aşılabilen yaşlanma ve kırışıklığın nedenlerine gelirsek en önemli durumlar içinde beslenme ve uyku bozuklukları, makyaj malzemeleri ve diğer kozmetik ürünlerin kullanımı, kirli hava, güneş ve rüzgarın etkileri, stres ya da tüketilen sıvı miktarının düşük olması gelebilir. Bununla birlikte cildimiz doğrudan dışarı ile temas halinde olduğu için sürtünme nedeniyle de yıpranabilir, darbe alabilir. Bu gibi etkilerin sonucunda nem oranı azalan ve yaş nedeniyle zaman içinde cilde genç formunu sağlayan kolajen gibi ürünlerin üretiminin azalması ile, ciltte yıpranma ve nemin düşmesi görülebilir. Bununla birlikte cildin yaşlanmasını bazı kişisel bakım ürünleri ile önlemeniz de mümkündür. Cildinizin yaşlanmasını yavaşlatmak için, anti aging yani yaşlanma karşıtı ürünleri kullanabilirsiniz. Anti age nemlendirici krem gibi ürünler, cildin ilerleyen yaşla birlikte ortaya çıkan yaşlanmasının etkilerini geciktirir.

Anti Aging Serum

Anti aging ürünler yaşlanma ve kırışıklığı nasıl önler?

Belirttiğimiz gibi, ciltte yaşlanma ve kırışıklığın meydana gelmesinin birçok nedeni olabilir. Cildin nem oranının azalması ya da ilerleyen yaşla birlikte kırışıklıklar, sarkmalar söz konusu olabilir. Anti age ürünler içinde yer alan kırışıklık karşıtı kremler zaman içinde ciltte daha nemli, sağlıklı ve genç bir doku ortaya çıkmasını sağlayabilir. Farklı doğal bileşenler içeren anti age ürünlerin sırrı, içerdikleri doğal ürünlerin özleri ile mineral ve vitamin gibi destekler sağlayarak, cildin kendini gençleştirmesini sağlamaktır. Bu nedenle hem gençler hem de ileri yaştakiler için özel geliştirilmiş yaşlanma karşıtı ürünler, ciddi faydalar sağlar. Aralarında yaşlanma ve kırışıklık karşıtı gece ve gündüz kremleri, leke bakım kremleri, cilt sıkılaştırıcı ürünler ve göz çevresindeki yaşlanma, kırışıklık gibi durumlar için kullanılan göz çevresi kremleri gibi ürünlerin yer aldığı anti aging bakım ürünleri cildi destekler ve kırışıklık oranı azalır.

Cilt Yenileyici Krem

Cildimizde ilerleyen yaşla birlikte kırışmanın artmasının en önemli nedeni, nem oranının düşmesidir. Yaşla birlikte cilt dokusunun nem tutma kapasitesi azalır. Bu da, cildimizde gençlik formunun korunması anlamına da gelen hücre yenilenmesini etkiler. Anti age ürünler içinde, gece kremlerinin etkisi uykunuz esnasında nem tutmayı artırırken, cildinizdeki lekelerden şikayetçiyseniz leke bakım kremlerini kullanabilirsiniz. 50’li ve 60’lı yaşlardan itibaren ortaya çıkan sarkmalar da anti age ürünlerin tercih edilebileceği bir alan. Sarkmalar şikayetçi olacağınız bir noktaya ulaştıysa, sıkılaştırıcı anti age bakım seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Sarkmaların görülmediği, pürüzsüz ve sıkı bir cilt formuna sahip olabilirsiniz.

En İyi Anti Aging Krem

Göz için anti age ürünler araştırıyorsanız, yaşlılık etkilerinin en çok görüldüğü yerlerden biri olan göz çevresi için kullanılabilen anti age ürünlerle, göz çevresi bakım ürünlerini kullanabilirsiniz. Mimik kullanımı nedeniyle yıllar içinde göz çevresinde kırışıklığa neden olan süreci, uyguladığınız bakımla kontrol altına alabilirsiniz.

En İyi Göz Çevresi Kremi

Yaşlılık karşıtı anti age ürünler hangi yaş için uygun?

Cilt bakımı ürünlerine olan ihtiyaç genellikle 20’li yaşlarla birlikte başlar. Ciltte yenilenmeyi sağlayan ve nemli yapı sunan kolajen gibi doğal bileşenlerin üretimi 20’lerden önce yoğundur ve zaman içinde azalır. Bu da dermokozmetik anti aging krem gibi anti aging ürünlerin kullanımına neden olur. Peki hangi yaştan itibaren yaşlanma ve kırışıklık karşıtı ürünler kullanılabilir? Genel olarak incelediğimizde, 20’li yaşlardan 25’e kadar nemlendirici cilt bakım ürünleri ve cilt temizleyici ürünlerin kullanımı yeterlidir. Yaş ilerlediğinde, 30’lara kadar mimik kullanımı nedeniyle göz çevresindeki ilk kırışıklıklar oluşmaya başlar, bu nedenle göz çevresi için özellikle kaşlarımızın çevresinde uygulamak adına temizleyici tonik formlu bakım ürünlerinin kullanımı önemlidir. Bu dönemde göz çevresi kırışıklığı önlemek adına anti aging göz kremi de kullanabilirsiniz.

En İyi Yaşlanma Karşıtı Krem

30’lu yaşlarla 40’lı yaşlar arasında kırışıklığa karşı anti age ürünler ve nemlendiriciler kullanılabilir, zira bu yaşlarda cildin nem ihtiyacı artar. 40’lı ve 50’li yaşların ardından cildimizde kırışıklığın yanı sıra, lekeler ve sarkmalar da söz konusu olabilir. Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak için bu dönemde sıkılaştırıcı ürünler kullanılabilir. Kolajen takviyesi içeren anti age bakım ürünleri ile yaşlanma ve kırışıklık karşıtı bir form yakalayabilirsiniz.

La Roche Posay C Vitamini Serum

Yaş dışında, anti-aging krem ve diğer bakım ürünlerinin seçiminde cilt tipine göre ürün tercih etmek de önemlidir. Birçok bakım ürününde olduğu gibi, anti aging ürünlerde de karşımıza çıkan cilt tipi seçenekler karma, yağlı ve nemsiz ciltlerdir. En iyi sonucu almak için, tercih ettiğiniz bakım ürününün cildinizle uygun olması gerekiyor. Anti-aging bakım ürünleri arasında yer alan gece kremleri, göz çevresi kremleri ve serumlarla, doğru cilt bakım ürünü ve cilt tipi seçimi ile en iyi sonucu alabilirsiniz. Yaşlanma karşıtı ürünlerin içeriğine baktığımızda, kuru ciltler için geliştirilmiş anti age bakım ürünlerinde yağlı ve kıvamlı, yağlı bir cilt için geliştirilmiş ürünlerde ise su bazlı seçenekler öne çıkar. Karma ciltlerde de ikisinin arasında bir form, orantılı şekilde kullanılır.

Anti-age cilt bakım ürünü markaları ve fiyatları

İlerleyen yaşla birlikte, hem doğal hem de çevresel etkiler nedeniyle cildimizde yaşlılık etkilerinin görülmesi kaçınılmaz. En iyi anti age kremler ya da anti age krem önerileri arıyorsanız, yukarıda belirttiğimiz gibi cilt tipine göre ve yaşınıza göre bir tercihte bulunabilirsiniz. Aralarında gündüz kremleri, gece kremleri, serumlar, kırışıklık karşıtı ürünler ve anti age setlerinin yer aldığı ürünlerde en çok tercih edilen markalar arasında Diadermine, Nivea, Loreal Paris, Darphin, Janssen, Oriflame, Vichy, Avon, Lancome yer alıyor. En uygun fiyatlı anti age ürüneri arıyorsanız, sitemizde fiyata göre sıralama yapabilirsiniz. Dermatolojik testlerden geçmiş, uygun fiyat garantisine sahip en iyi anti ageing ve diğer cilt bakım ürünlerini online alışveriş sitemizden satın alın, adresinize kargo ile teslim alın.

Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.