Temizlik Ürünleri

Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Görünüm:
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Temizlik Ürünleri

Yeni doğan bebekler ve büyüme çağındaki bebekler, çok hassas bir cilt yapısına sahiptir. Buna ek olarak bebeklerde bağışıklık sistemi, bir yetişkine göre gelişmemiş seviyededir. Bu durum bebeklerin birçok hastalığa karşı korunmasız olmasına neden olur. Bebek temizlik ve bakım ürünler işte bu nedenle önemli ürünlerdir ve bebeğin yaşam alanında en üst düzeyde hijyeni sağlamak, mikroplara ve ilişkili hastalıklara karşı mücadele etmek adına önemlidir. Bebek temizlik ürünleri çeşitleri, farklı amaçlara hitap eden seçenekler barındırıyor. Bununla birlikte, bebeğimizi korumak adına tercih ettiğimiz temizlik ürünleri de içerikleri ve özellikleri bakımından belli bir kalitede olmalıdır. DermoDr olarak en kaliteli bebek temizlik ürünlerini, dermatolojik testlerden geçmiş ürünleri sunuyoruz.

Bebek temizlik ve bakım ürünleri

Bebek temizlik ve bebek bakım ürünleri, birçok farklı ihtiyaca hitap eden seçenekler içeriyor. Bebeklerin kıyafetleri için kullanılabilecek özel bebek deterjanlarından, bebeklerin malzemelerinin temizliği için kullanılacak ürünlere, bebeklerin yer aldığı yaşam alanlarında yüzey temizleme gibi amaçlar için kullanılabilecek ürünlerden diğer seçeneklere, ıslak mendil ya da çamaşır suyu gibi farklı ürünlerin, bebekler için uygun formlarını kullanmanız gerekiyor. Anne ve bebek temizlik ürünleri nelerdir ve bu ürünler neden tercih edilmeli diyorsanız, açıkladık. 

Bebeklerimiz için kullanmamız gereken temizlik ürünlerine geldiğimizde, günlük yaşamda en çok tercih edilenlerden biri ıslak mendil. Bebekler için özel Mustela Islak Mendil gibi seçenekler, klasik ıslak mendillere göre bebekler açısından daha sağlıklıdır. Buna ek olarak bebek şampuanları, bebek sabunu ve bebek çamaşır yumuşatıcısı gibi seçenekler de çok tercih edilmekte.

Bebek deterjanları

Bebeklerimiz dünyaya geldiğinde, belirttiğimiz gibi henüz gelişmemiş bağışıklık sistemleri onları birçok hastalığa karşı korumasız kılar. Bebeklerin teni oldukça hassastır ve kendiniz için kullandığınız, çamaşır deterjanlarını bebeğiniz için tercih ettiğinizde hassas teni reaksiyon gösterebilir. Bebekler için temizlik ürünlerinde ilk sıralarda yer alan deterjanlar, içeriği bebekler için uygun olması gereken ürünlerdir. Organik ve bitkisel içerikli seçeneklerin yer aldığı bebek deterjanları paraben, parfüm ya da fosfat gibi bileşenler içermemelidir. Bununla birlikte anti alerjik özelliğe sahip olması gereken bebek deterjanları yumuşatıcılarla birlikte de kullanılabilir. Bebekler için kullanılabilecek yumuşatıcılar, kıyafetlerinin daha yumuşak, dolayısıyla bebeğiniz için daha iyi bir deneyim sunmasını sağlar.

Diğer bebek temizlik ürünleri

Bebek temizlik ürünlerinde, bebeğinizin doğrudan temas ettiği tüm nesneler için uygun olan seçenekleri de tercih etmelisiniz. Bebek emziği, biberon, mama kabı gibi malzemeler bebeğin ilk dönemlerinde en çok temas ettiği nesneler içinde. Bununla birlikte bu malzemelerin, gereçlerin temizliği önemlidir zira zaman içinde yemek artıkları mikroplara neden olabilir. Deterjanlar konusunda olduğu gibi, bebek temizlik ürünlerinde herhangi bir mutfak gerecinin temizliği için kullanabildiğiniz deterjanlar, bebek için uygun değildir. Bunun nedeni içerdikleri kimyasal maddelerin bebeklerin yapısı için zarar verici olmasıdır. Bebekler için bulaşık deterjanlarında, bu anlamda çok fazla köpürmeyen ve kalıntının kalmadığı özel bulaşık ürünlerini kullanmalısınız.

Bebek oyuncaklarının temizliği

Bebeklerin gün içinde en çok zaman geçirdiği alanlardan biri oyuncaklardır ve bebekler, oyuncaklarla ellerinin yanı sıra ağızlarıyla da temas kuravilmekteler. Halı ya da diğer yüzeylerle temas eden bu oyuncakların bir mikrop ya da bakteri yuvasına dönmemesi adına hiçbir neden yoktur bundan dolayı, oyuncakların dezenfekte edilmesi, temizlenmesi son derece önemlidir. Bebek oyuncakları ve diğer gereçlerin temizliğinde, onların yapısına uygun, alkol ya da parfüm gibi kimyasal bileşenler barındırmayan ürünleri kullanmalısınız.

Bebek temizlik ürünlerinde, dikkat edilmesi gereken diğer bir konu da yüzey temizleme ürünü seçimidir. Özellikle de emekleme aşamasına gelmiş bebekler, yüzeyle yakın temas halindedir ve temizlik malzemeleri, doğal bileşenler içermediği takdirde bebekler için sorun yaşanabilir. Bebeklerin emekleme dönemine geldiği evlerde yüzey temizleyici seçiminde anti alerjik özelliğe sahip ve organik yapının yer aldığı seçenekler kullanılabilir.

Bebek temizlik ürünleri markaları ve fiyatları

Bebeklerimizin hasta olmaması ve büyüme sürecini konforlu, sağlıklı bir şekilde geçirmesi adına, hassas bünyelerine uygun seçenekler sunan bebek temizlik markalarını tercih ediyoruz. Bebek temizlik ürünlerinde geniş ürün seçenekleri sunan DermoDr olarak en iyi bebek temizlik markalarından olan Mustela, Uni Baby ve Chicco gibi seçenekleri sunuyoruz. Bebek temizlik ürünleri fiyatlarında hiçbir sitede göremeyeceğiniz uygun fiyatlarla, bebek temizlik markaları içinde çok tercih edilen Sleepy, Dalin, Friendly Organic, Kanz ve Baby Turco gibi markaların ürünleri ile bebeğinize ihtiyacı olan kusursuz bakımı sunabilir, bebeğinizin temasta olduğu tüm çevreyi dezenfekte ederek riskleri sıfıra indirebilirsiniz. En uygun fiyatlı bebek temizlik ürünlerini keşfetmek, en ucuz bebek deterjanı, bebek ıslak mendili ya da sabunu gibi ürünleri satın almak için sitemize göz atın, fiyata göre filtre uygulayarak bütçenize en uygun seçenekleri keşfedin.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.