Spf60-100 Arası

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Spf60-100 Arası Güneş Koruyucular

Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmak için güneş ürünleri kullanmak, cildimiz için kritik bir öneme sahip. Sun Protection Factor anlamına gelen SPF ise güneş ürünlerinde bir standarttır ve kaç faktörlü koruma sağlandığını bildirir. Güneş kremleri ve diğer koruyucu ürünlerde SPF düzeyi, kimler ve hangi cilt türleri için kullanıma uygun olduğuna yönelik de fikir verir. 50+ SPF ya da 60-100 arası SPF olarak yer alan ürünler, güneşin olumsuz etki ortaya koyan ışınlarına karşı oldukça etkilidir.

100 Faktör Güneş Kremi

SPF 60-100 nedir?

SPF 60 güneş kremi ya da SPF 100 güneş kremi seçenekleri, cildin güneşten korunması noktasında 60 ile 100 faktör arasında korunmanın sunulduğunu gösterir. Tüm SPF değerleri farklı bir faktörü ifade eder. SPF 60 ya da SPF 100 arasındaki seçenekler, genellikle hassas ciltlere sahip ve güneş ışınlarından çok fazla etkilenen kişiler için, bununla birlikte çocuklar için tercih edilir. Güneş ürünlerinde çok tercih edilen ürünlerden olan SPF 60-100 güneş kremleri, içerdikleri formülle hem yetişkinler hem de çocuklar için besleyici, güçlü ve hassas cilt yapısına uygun pH değeri içerir.

Bioderma 100 Faktör Güneş Kremi

Bebek ve çocuklarda SPF seçimi: Hangi güneş kremi kullanılmalı?

Bebek ve çocukların cildi oldukça hassas yapıdadır ve güneş ışınları gibi dış etkenlere karşı kolayca tahriş olabilir. Bebek ve çocuklar, özellikle yaz dönemlerinde havuz ya da deniz kenarlarında çok vakit geçirdiği için, güneşe da çok maruz kalırlar. Çocuklar için güneş kremi tercihinde suya karşı dayanıklılığı yüksek ürünler kullanılmalı ve bu sayede etkinliğin artması sağlanmalıdır. Bununla birlikte bebek ve çocuklarda, güneş kremi önerilir, bunun nedeni güneş yanığı ve yaşın ilerlemesiyle birlikte güneş lekelerinin ortaya çıkabilmesidir. Bebek ve çocuklar için, belirttiğimiz gibi hassas cilt yapısına uygun SPF 60-100 güneş kremleri kullanılmalıdır. Bunların dışında ürün tercihinizde aşağıdaki konuları dikkate alabilirsiniz:

  • Bebek ve çocuklar için güneş kremlerinde parfüm ve paraben gibi maddeler olmamalıdır.
  • Renklendirici ya da alkol gibi ürünler, güneş kremlerinde bulunmamalıdır.
  • UVA ve UVB koruması içeren, mineralli ürünler tercih edilmelidir.
  • Güneş koruyucu tercihinin yanında, ense, kol ve bacakları kapatacak hafif bebek giyim ürünleri, uv filtreli mayoları kullanmak önemlidir.

Heliocare 90 Faktör Güneş Kremi

SPF 60-100 ürünleri markaları ve fiyatları

Hassas cilde sahip kişilerin yanı sıra, bebekler ve çocuklar için tercih ettiğimiz SPF 60-100 faktör arası güneş koruyucu ürünlerle, yaz mevsimleri yanık, leke gibi sorunlarla anılmayacak. DermoDr olarak en geniş marka seçenekleri ile, en iyi SPF 60-100 faktör güneş koruyucu krem ve diğer seçenekleri sunuyoruz. Heliocare ve Bioderma ürünleri başta olmak üzere SPF 60+ güneş koruyucu markalarında en iyi seçenekleri sitemizde bulabilirsiniz. En uygun fiyatlı ürünler için fiyata göre filtre kullanın, en ucuz güneş koruyucu krem, sprey, losyon ve yağ gibi seçenekleri sepetinize atarak satın alın.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.