Şampuanlar

Toplam 101 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Görünüm:
Toplam 101 ürün görüntüleniyor.

Şampuanlar

Saç bakımında en çok tercih ettiğimiz ürün olan şampuanlar, bakımlı ve güzel görünmek için tercih ettiğimiz olmazsa olmaz ürünler. Farklı saç tiplerine göre geliştirilen ürünler içinde yağlı saçlar, kuru saçlar ya da kepek için şampuan gibi alternatifler karşımıza çıkıyor. Saçlarımızın ve saç diplerinin, istediğimiz ideal saç formu için belli bileşenlerle beslenmesi oldukça önemli. Nasıl ki vücudumuz her alanda, gelişimini sürdürmek için belli vitaminlere ihtiyaç duyuyorsa, saçlarımız da aynı şekilde sağlıklı ve güçlü kalmak için birtakım minerallere, vitaminlere ihtiyaç duyar. Günümüzde saç bakımı için tercih ettiğimiz birtakım kozmetik ürünler ya da günlük yaşamda saçların maruz kaldığı kirlilik, saçlarımız üzerinde olumsuz etki oynayabilir. Bu durumda saç dökülmesi şampuanı ya da yağlı saçlar, kepekli saçlara yönelik özel şampuanlar kullanabiliriz. Düzenli saç bakımı için en iyi seçenek, duş alırken kullanabileceğimiz şampuanlardır.  

Şampuan çeşitleri 

Saç bakım alanında, Bioxcin şampuan ay da revox şampuan, phyto şampuan ya da bioderma şampuan gibi birçok alternatif var. Her ne kadar saçlarımızın temizliği için, herhangi bir şampuan işe yarayabilir düşüncesi hakim olsa da, saçlarınız için en iyi etkiyi yaratmak adına şampuan seçiminiz önemlidir. Şampuan çeşitleri, saçların tipine göre ya da kepek gibi saç problemlerine göre özel geliştirilmiş formüller taşır. Şampuan çeşitlerine baktığımızda karşımıza çıkanlar, kuru, kepekli, yağlı, boyalı, röfleli ve permalı saçlar için geliştirilmiş şampuanlar çıkar. 

Kepeğe karşı şampuanlar 

En yaygın görülen saç problemlerinden biri olan kepek konusunda, birçok kişi ne yapacağını bilemez halde. Buna karşın kepek sorunu, doğrudan bir dermatolojik sorun olmasından ötürü çeşitli şampuanların düzenli kullanımı ile aşılabilir. Kepek oluşumunun nedeni saçların hava almaması sonucunda kuruması ve deride soyulmanın görülmesidir. Kepek şampuanları, bu anlamda özel formülleri ile saç derisinde istenen formu yakalamanızı sağlar. Erkekler ve kadınlarda farklı şekilde geliştirilen kepek şampuanları, saç derisinin nefes almasını sağlar, kepeklenmeyi ve saç dökülmesini önleyecek etkiler sunar. 

Saç dökülmesine karşı şampuanlar 

Saçlarımızda yaşadığımız en büyük sorunlardan biri de, saç dökülmesidir. Normal bir insanda her gün ortalama 100 saç dökülebilmektedir, eğer dökülen saçlar bu sayının üzerindeyse saçlarda seyreklik başlar ve uzun vadede kellik yaşanır. Saç dökülmesinin, hormonal ya da stresle kaynaklı birçok nedeni olsa da, dökülmeyi önleme konusunda en etkili çözümler şampuanlardır. Bioxcin saç dökülmesine karşı şampuan gibi seçeneklerin yer aldığı bu ürünler, içerdikleri formülle saçların ve saç diplerinin yapısını güçlendirir. Saç dökülmesine iyi gelen şampuan nedir diyorsanız, saç dökülmesine yönelik geliştirilmiş şampuanların, saç tipinize uygun ve içerdiği doğal bileşenler bakımından zengin olmasının önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bu ürünler saçlardaki nemi dengeler ve kozmetik ürün kullanımından kaynaklı olan zararlı yapıların etkisini en aza indirir. Saç dökülmesi önleyici şampuanlar, içerdikleri protein ve vitaminlerle deride, dökülmeyi engelleyen etki yapar.  

Cansız ve ince telli saçlar için şampuanlar 

Saçlarda görülen problemlerden biri de cansız ve ince telli saç yapısıdır. Tüm şampuanlarda olduğu gibi, ince telli ve cansız saçlar için de özel geliştirilmiş formüller, aradığınız etkiyi sunabilir. Genellikle E vitamini içeren bu şampuanlar, köklerdeki yapıları güçlendirir, saç dökülmesini engeller. Bitkisel içerikli şampuanlar, saçlardaki yağ tabakasını engeller ve kepeklenmeyi de azaltır.  

Kuru ve yağlı saçlar için doğal bitkisel şampuanlar 

Günümüzde artık birçok şampuan, içeriğindeki etkili formülü doğal bir kaynak üzerine kuruyor. Doğal etkiye sahip şampuanlar, hem kuru hem de yağlı saçlarda, kadınlar ve erkekler tarafından tercih edilebiliyor. Gün içinde yıpranan, kirlenen saçlar uzun vadede gücünü kaybedebilir ve hem yağlı, hem de kuru saçlarda güçsüz bir form görülebilir. Bunu engellemek adına, bitkilerin doğal mucizesini sunan bitkisel şampuanlar içinde, hindistan cevizi, kafein, argan gibi bitkilerin bileşenlerde yer aldığını görüyoruz.  

Güçlü ve hacimli saçlar için şampuanlar 

Hem erkeklerde hem de kadınlarda, saçlarda en çok istenen konulardan biri de güçlü, hacimli saçlara sahip olmaktır. Dermatolojik açıdan test edilmiş ve hacimli saçlara sahip olmak adına, etkili bileşenler sunan bu ürünler, içerdikleri doğal formüllerle saçların renk pigmentlerini destekler, canlı ve ferah bir görüntü sunarlar. Hacimli saç olarak da ifade edilen, saç tellerinin güçlenmesi birçok kişinin tercih ettiği şampuanda aradığı özellik. Zayıf ve güçsüz saç tellerini kuvvetlendiren, hacim ve güç odaklı şampuanlar için ısırgan otu en çok tercih edilen doğal bileşenlerden biri. Saç maskesi, serumu ve diğer bakım ürünleri ile kullanılabilen bu şampuanlar, hem yağlı hem de kuru saçlarda etkilidir. 

Organik şampuanlar 

Kişisel bakım alanında en iyi etkiyi arayanlar için, organik bileşenler içeren şampuanlar son dönemde sıkça tercih ediliyor. İçeriğinde defne, papatya, ısırgan otu ve hibiscus gibi yapılar barındırabilen organik saç bakım ürünleri, düzenli kullanım sonucunda etkili bir sonuç sunar. Tuzsuz şampuanlar olarak da adlandırılan bu ürünler, yıpranmış, kepekli, dökülen, yağlı ve güçsüz saçlar üzerinde olumlu etki oynar. İçerdikleri doğal bitki özü bileşenleri ile saçların kirli ve yağlı formunu unutmanızı sağlayacak olan organik şampuanları kategorimizde bulabilirsiniz. 

Şampuan markaları ve fiyatları 

Saçlarınız için en iyisin sunan, aynı zamanda bütçenize de uygun şampuanlar arıyorsanız en iyi seçenekleri DermoDr güvencesi ile size sunuyoruz. Kolajen, kreatin gibi etkili doğal bileşenler içeren, vitamin ve mineral açısından zengin şampuanlar ile en iyi saç bakımını yapabilirsiniz. Besleyici ve onarıcı şampuanların yanı sıra, boyalı, kepekli, kuru saçlar için özel geliştirilmiş şampuanlar, saç dökülmesine ve kepeğe karşı etkili şampuanları en iyi markalardan, en özel fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

En iyi şampuan markaları içinde yer alan Bioblas, Blendax, Clear, Dove, Elidor, Head & Shoulders, Pantene, Revox, Schultz, Tresan ve Ziaja gibi seçeneklerin yer aldığını söyleyebiliriz. Kalite ve uygun fiyatı bir arada keşfetmek için, kategorimize dilerseniz markalara göre, dilerseniz de fiyata göre sıralama yapabilirsiniz. Online sipariş güvencesi ile şampuanınızı anında sepete atabilir, Türkiye’nin her yerine indirim ve kampanya avantajları ile teslim alabilirsiniz.  

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.