Sırala
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kolonya

İçerdiği ferah ve hoş kokunun yanı sıra, alkol bazlı yapısı nedeniyle en etkili dezenfektan ürünler içinde yer alan kolonya, ülkemizde her evde yer alan olmazsa olmaz bir kültür. Evimizde bakteri ve virüslere karşı kullandığımız kolonyaları, konuklarımız geldiğinde ikram ediyoruz. Kolonya çeşitlerine geldiğimizde limon, tütün, yeşil çay gibi seçenekler, mandalina ve farklı tonlardaki kolonyalar tercih ediliyor.

Limon kolonyası çeşitleri

Türkiye’de birçok farklı kolonya çeşidi kullanılsa da, en çok tercih edilen seçeneklerin başında limon kolonyası geliyor. Ferah kokusuyla öne çıkan limon kolonyası, içerdiği güzel kokunun yanı sıra ideal düzeydeki alkol oranı ile, virüs ve bakteri gibi zararlı yapılara karşı etkili bir koruma sağlar. Popüler kolonya markaları içinde yer alan Duru Kolonya ya da Selin Kolonya gibi alternatifler, kaliteli yapıları ile uzun yıllardır Türkiye’de her evde kullanılıyor. En iyi kolonya hangisidir ya da kolonya çeşitleri içinde hangi seçenekler öne çıkıyor derseniz, DermoDr olarak en geniş limon kolonyası alternatiflerini sunuyoruz

Meyve kokulu kolonyalar

Kolonya çeşitleri içinde Rebul dark spice kolonya, Rebul  ice, Rebul aqua ve Rebul Bouqet gibi seçenekler ön plana çıkıyor. Bununla birlikte Rebul kolonya çeşitleri dışında, limon kolonyasına ek olarak meyveli ve çiçekli kolonya seçenekleri de ön plana çıkıyor. Limon kolonyasına alternatif kolonyalar içinde gül, yasemin, mandaline, yeşil çay seçenekleri yer alıyor. Yetişkinlerin yanı sıra bebekler ve çocuklar için uygun kolonya seçeneklerinin yer aldığı kolonya modellerinde herkese hitap eden ürünler var.

Kolonyanın faydaları nelerdir?

Ülkemizin en yaygın temizlik ürünlerinden olan kolonya, eski ve köklü bir kültür. Kolonya çeşitlerinin özelliklerine ve faydalarına gelirsek, ilk faydası kesinlikle alkol bazlı bir dezenfektan olmasıdır. Bu da, doğrudan bakteri ve virüslere karşı etkilidir. Bunun dışında kolonya çeşitlerinde farklı aromalar, içerdikleri doğal özlerle cildi besleyici özelliğe sahiptir. Mandalina ya da yeşil çay gibi kolonyalar, doğanın mucizelerini, kolonya ferahlığı ile sunar. Sabun ya da duş jeli gibi ürünlerle set olarak da tercih edilebilen kolonya, hem eşsiz kokusu hem de ferahlığı ile her evde olması gereken bir ürün.

Kolonya markaları ve fiyatları

Kolonya çeşitleri, arasında uygun fiyatlı cep kolonyaları, 80 derece kolonya, Duru ve Rebul kolonyaların da bulunduğu geniş bir dünya. Uygun fiyatlı ve kaliteli kolonya modellerini arıyorsanız, DermoDr olarak geniş seçenekler sunuyoruz. Limon kolonyasından Rebul 80 derece kolonya seçeneklerine kadar onlarca ürünü en uygun fiyatlarla satın almak için, kolonya kategorimize göz atabilir, ürünleri sıralayarak en ucuz kolonyaları, indirimli kolonya ürünlerini keşfedebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.