Göz Çevresi

Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Görünüm:
Marka: SVR SVR Sensifine Baume Demaquillant Cream 100 gr
Yüz, Gözve Dudaklar için Nazik Temizleme Kremi
604,00 TL
249,61 TL
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Göz Çevresi

Cildimizde, ilerleyen yaş ve çevresel faktörlerle birlikte değişimler yaşanır ve özellikle cildimiz, kırışıklık ve lekelenme gibi durumlara sahne olabilir. Yüzümüzde en çok dikkat çeken bölge olan gözlerimiz ve göz çevresi ise, makyaj gibi çeşitli işlemlere maruz kalması nedeniyle yıllar içinde kırışabilir, lekeler oluşabilir. Göz çevresinin dikkat çekici ve dinç formunu korumak adına, göz çevresi bakım ürünlerini kullanabilirsiniz. Göz çevresinde en çok görülen durumlar içinde kırışıklık, yorgunluk izleri, göz torbaları ve morluklar olmakta. Göz çevresinde bu sorunların oluşmasının nedenlerine gelirsek, beslenme alışkanlıklarımız ve yaşam tarzımız bunda doğrudan etkilidir. Göz çevresi için geliştirilmiş özel ürünler, hem bakım için hem de iyi bir makyaj için kullanılabilir. Göz çevresi bakımı için kullanabileceğiniz ürünler, içerdikleri doğal bileşenlerle en iyi sonucu almanızı sağlar ve doğal güzelliğinizi yansıtır.

En İyi Göz Çevresi Kırışıklık Kremi

Göz çevresi bakımında nelere dikkat edilmeli?

Gözlerimiz, genel imajımız üzerinde en önemli bölgelerden biri. Kendimizi ifade ederken ve diğer insanlarla iletişim kurarken, gözler odak noktalarındandır. Bu anlamda göz çevresinin bakımı, genel olarak bakımına özen gösteren herkesin dikkat ettiği bir konu. Göz çevresi bakımı, göz çevresi maskesi gibi ürünler doğal içerikleri ile göz altınızı ve çevrenizi korusa da, birtakım günlük yaşam rutinlerine dikkat ederek göz çevrenizi koruyabilirsiniz. Bu konular içinde gerekli düzeyde su tüketmek ilk sırada yer alıyor. Günde 2 litre su içmek, genel olarak cildinizi, dolayısı ile göz altlarınızı korumak için önemlidir.

 En İyi Göz Çevresi Kremi

Göz çevresinde en çok karşılaşılan problemlerden biri olan kırışıklıklar da, birçok kişinni mücadele ettiğ bir konu. Genellikle çevresel nedenler ve ilerleyen yaşla birlikte ortaya çıkan göz kırışıklıklarda en önemli neden olarak uyku düzensizliğine işaret edilir. Kırışık ciltlerde dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise güneşin etkileridir. Güneş kremi formlu göz çevresi bakım ürünleri ile aşılabilecek  bu durum, güneşin etkilerine karşı sizi korur. Göz altı çevresindeki morluklarla mücadelede ise genellikle retinol ve C vitamini ağırlıklı bileşenlere sahip besleyici bakım ürünleri önerilir. Bu maddeler, cilde genç bir yapı sunan ve nem oranını artıran kolajen açısından zengindir.

En İyi Göz Çevresi Serumu

Göz çevresi bakım ürünleri

Göz çevremiz, kaşlar, kirpikler için tercih edebileceğimiz bakım ürünleri, cildin en hassas bölgelerinden olan ve derinin çok ince olduğu göz çevresi yapısı açısından özenle tercih edilmelidir. Göz çevresi, belirttiğimiz gibi hassas bir deriye sahip olduğundan nem ihtiyacı yüksek bir çevredir. Göz çevresi kuruluğu, istenmeyen bir görünüme neden olabileceği gibi kaşıntı da yaratabilir. Bununla birlikte doğru olmayan makyaj kullanımı da göz çevresinde çeşitli sorunlar yaratabilir. Düzenli olarak bakım ihtiyacı söz konusu olan göz çevresi bakımında başta göz çevresi kremi ve göz çevresi maskesi olmak üzere, makyaj temizleme mendilleri, gece kremi, gündüz kremi, göz maskesi ve göz maskesi serumu gibi ürün çeşitleri yer almaktadır. Bununla birlikte göz dışında kaş ve kirpik bakımı için de bakım ürünleri kullanılır. Kaş ve kirpik dökülmesi ya da seyrelmesi gibi durumlara karşın, göz ve çevresindeki yapıları besleyen doğal içeriklere sahip ürünleri kullanabilirsiniz.

Göz Çevresi Bakım Kremi

Göz çevresi bakımı nasıl yapılır?

Göz çevresi bakımı evde, doğru ürünleri kullanarak çok kolay bir şekilde yapılabilir. Göz altı kremi, göz altı maskesi gibi ürünlerle göz çevrenizi daha bakımlı ve sağlıklı hale getirebilirsiniz. En iyi göz kremi nedir sorusunun yanıtı, herkes için değişebilir. Nitekim hem aradığınız bakım etkisi hem de cilt yapısı bu noktada önemlidir. Göz çevresine bakım nasıl yapılır diyorsanız, uzmanların en önemli önerisi göz çevresine makyaj yaptığınız günlerde makyajı temizliğine özen göstermek. Göz makyajı temizleme ürünlerini kullanarak, kimyasal formüller içeren makyajın kalıntılarını cildinizden arındırmış olursunuz. Bununla birlikte göz çevresinin nemlendirilmesi de önemli, zira ince deri yapısı nedeniyle göz çevresi, neme en çok ihtiyaç duyan bölgeler içinde yer alıyor. Kullanabileceğiniz diğer göz çevresi bakım ürünlerine gelirsek, göz serumları ve göz çevresi için özel üretilmiş maskeler de haftada bir ya da ayda 2 kere gibi farklı periyotlarla tercih edilebilir. Serumlar, göz çevresi kremlerine göre moleküler olarak daha ince yapıda olmaları nedeniyle, cilde daha kolay ulaşabilir ve istediğiniz canlı, nemli formu verebilir.

Göz Çevresi Kırışıklık Kremi

Göz çevresi bakım ürünü markaları ve fiyatları

Göz altı kırışıklıkları, göz çevresi morlukları ya da kuru göz altları gibi sorunlara karşı tercih edebileceğiniz göz çevresi bakım ürünleri, ihtiyacınız olan bakım etkisine göre farklı formlara sahip. Göz bakım ürünlerinde en çok öne çıkanlar göz serumu, göz maskesi, göz kremi ve göz makyaj temizleyicileri. Bununla birlikte kaş ve kirpik serumları da bakımlı kişilerce tercih ediliyor. Aydınlatıcı, nemlendirici, yaşlanma karşıtı (anti aging) ve canlandırıcı özellikler sunabilen ürünlerin detaylarını inceleyerek, ihtiyacınız olan seçeneği keşfedebilirsiniz. Göz çevresinde en çok tercih edilen seçeneklere gelirsek, Loreal Paris, Nivea, Vichy, Clinique, Neutrogena, Diadermine ve Sinoz öne çıkıyor. Bununla birlikte Avon, Farması ve Bioderma da göz bakım ürünlerinde öne çıkanlardan. DermoDr olarak, bakım ürünlerinde dermatolojik testlerden geçmiş en kaliteli ürünleri, uygun fiyat avantajıyla size sunuyoruz. En uygun fiyatlı ürünleri, ucuz göz bakım ve göz çevresi bakım krem, maske ve diğer seçenekleri fiyata göre sıralama ile bulabilir, hızlı kargo ile Türkiye’nin her noktasında teslim alabilirsiniz.

Göz Çevresi Serumu

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.