Erkek Parfüm&Deodorant

Toplam 13 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Görünüm:
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Erkek Parfüm Deodorant

Parfüm ve deodorant ürünleri, kişisel bakımına özen gösterenlerin tercih ettiği ürünler. Ortaya koyduğu hoş kokularla kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan parfüm ve deodorantlar, insanların hafızasında kokunuzla yer etmenizi sağlayabilir. Bakımlı ve iddialı erkeklerin olmazsa olmazlarından parfüm ve deodorantlarda geniş seçenekler sitemizde yer alıyor. Erkek parfüm çeşitleri araştırıyor ya da uygun fiyata erkek parfümü araştırıyorsanız, en iyi parfüm markalarının erkek deodorant ve parfüm ürünleri, içerdikleri odunsu ve baharatlı esanslarla tarzınızı yansıtabilir.

Erkek parfümü nasıl seçilir?

Kadın ve erkek parfümleri, temel olarak iki farklı esans grubu içerir. Kadın parfümleri şekerli ve vanilyalı kokular taşırken, erkek parfümleri odunsu, baharatlı seçenekler sunar. Erkek parfüm modelleri içeriğinde 3 nota sunar. Parfümün üst notası sıkıldığı anda ortaya çıkan ve çok kısa süre içinde duyulan kokudur. İkinci nota birkaç saat süren ara notadır ve son nota ise, kalıcı olarak kendini hissettiren etkiyi sunar. En iyi erkek parfümü nedir ya da en kalıcı erkek parfümleri arayışınız varsa, üç notanın da size hitap etmesine özen gösterebilirsiniz.

Bununla birlikte erkek parfüm önerisi arıyorsanız, parfümlerin mevsimsel etkileri değişebilmektedir. Parfüm içeriği, esansı ve notaları mevsimlere göre farklı bir sonuç ortaya koyabilir. Bu anlamda parfümün yoğunluğuna göz atabilir, tercih ettiğiniz konsepte en uygun parfümü tercih edebilirsiniz.

Parfüm nasıl sıkılır?

Uzun süre etkisini sürdüren bir parfüm deneyimi arıyorsanız, parfüm nasıl kullanılır ipuçları sizin için önemli olacaktır. Bilinenin aksine bileklere parfümü sürmek ya da dağıtmak etkili sonuç vermez. Bunun nedeni, parfüm notalarının sürtünme sonucunda değişebilme durumudur. Bu nedenle parfüm sıktıktan sonra, elle dağıtma gibi bir işlem yapmadan cildinizin tanecikleri emmesini beklemelisiniz. Parfüm kullanırken, bazı noktalarda koku daha fazla hissedilebilir. Nabız noktalarında vücut sıcaklığının yüksek olduğu bölgeler içinde yer alan boyun, bilek gibi bölgelerde koku bu nedenle daha çok hissedilebilir.

Parfümün kalıcı olması nasıl sağlanır?

Parfümler, çok yönlü bir içeriğe sahip özel bileşenlere sahip olduğu için, zaman içinde kokuları etkisini kaybedebilir. Belirttiğimiz gibi ilk ve ikinci nota, birkaç saat içinde giderken üçüncü notanın kalıcılığı daha fazla olur. Parfümün gün boyu kalıcı olmasını isteyebilirsiniz, bulunduğunu şartlara göre bu durum değişebilir ancak birtakım püf noktalarını önemsediğinizde parfümün kalıcılığı artar. Örnek vermek gerekirse, sıcak havalarda ve terlemenin çok olduğu dönemlerde parfümlerin etkisi daha kısa sürer.

Parfümün kalıcılığını uzatma konusunda, bilinmesi gerekenler içinde nemli ve temiz ciltlerin, kokuları daha fazla tuttuğudur. Bu nedenle duş aldıktan sonra bir nemlendirici krem kullanırsanız kokular daha uzun süre kalacaktır. Parfümün kalıcılığını arttırma konusunda diğer bir bilinmesi gereken de, kıyafetlerin parfümün daha kolay uçmasına neden olması. Bundan dolayı parfümü cildinize sıkmanız daha iyi olacaktır. Bu durum aynı zamanda, parfümle cildinizin kokusunun bir araya gelmesini sağlar.

Erkek deodorantları

Bakımlı olmanın en önemli yollarından biri, günün her anı güzel kokmaktır. Bununla birlikte özellikle yaz aylarında terleme kaynaklı koku oldukça rahatsız edici. Bakımlı ve özenli erkeklerin en çok tercih ettiği ürünler içinde yer alan erkek deodorant modelleri, kendine has çeşitli kokuları ile günün her anı tercih edilebilen ürünlerden. İş yerinde, dışarıda ya da spor yaparken, deodorant kullanarak terlemeyi önleyebilirsiniz.

En iyi erkek deodorant hangisi sorusunun yanıtını merak ediyor ya da erkek deodorant tavsiyesi arıyorsanız, cilt yapınıza uygun bir seçenek tercih etmelisiniz. Yağlı cilt tipine sahipseniz, özel geliştirilmiş pudralı deodorantlar daha iyi sonuç verecektir. Bu durum hem terlemenizi, hem de ıslaklığı önler ve kötü kokuların oluşmasını engeller. Alternatif deodorant modelleri içinde yer alan pudrasız seçeneklere gelirsek, kokularının kalıcı olduğu bu ürünler uzun bir gün boyunca size eşlik edebilir. Deodorant tercihinde bulunurken, alerjik açıdan vücut yapınıza uygun olup olmamasını da incelemelisiniz. Zira ciltte kızarma ya da kaşıntıya yol açabilen erkek deodorant modelleri de olabilir. Genel olarak deodorantlar verdikleri hoş kokularla, özellikle sıcak günlerde terlemeyi önlemek ve daha ferah hissetmek için tercih ediliyorlar.

Deodorant çeşitleri

En iyi erkek deodorant hangisi sorusunun bir yanıtı bulunmamakla birlikte, içerdikleri koku ve diğer yönlerine göre deodorantlar herkese hitap eden seçenekler yer alıyor. Parfümlerde olduğu gibi üç farklı nota içeren deodorantlar, koku skalası bakımından oldukça geniş. Meyve kokulu deodorantlar içinde vanilya, limon ya da portakal çiçeği öne çıkabiliyor. Bununla birlikte baharatsı kokular içeren daha erkeksi deodorant modelleri de mevcut. Deodorant markaları ve fiyatları konusunda, ürünlerin gamına, özelliklerine ve markasına göre fiyatlar değişebilmektedir.

Bununla birlikte hem deodorant hem de parfümlerde, set formunda ürünler de yer alıyor. Erkek parfüm seti ya da erkek deodorant seti içinde, bakımlı erkeklere hitap eden farklı alternatifler bulunuyor.

Erkek parfüm deodorant markaları ve fiyatları

Bakımlı ve özgüvenli erkeklerin tercih ettiği parfüm ve deodorantlar, her cilt tipine ve tarza hitap eden alternatifleriyle yılın dört mevsimi, her ortamda tercih edilebilir. Erkek deodorant modelleri ile en çok tercih edilen markalara gelirsek, Calvin Klein, Burberry, Armani, Versace ve Diesel öne çıkıyor. Bunun dışında Axe, adidas ve Jagler gibi markalar da deodorant konusunda çok tercih edilenlerden. En iyi erkek parfümü markalarına gelirsek, Armani, Bvlgari, Tom Ford, Dior, Hugo Boss ön planda. Chanel, Burberry, Dolce Gabbana, Sansiro, adidas ve Slazenger da tercih edilen seçeneklerden. DermoDr olarak erkek parfüm ve deodorant markaları konusunda en geniş alternatifleri sunuyoruz. Uygun fiyatlı erkek parfüm seçeneklerini satın alabilir, en ucuz erkek deodorant ve parfümler için fiyata göre filtre uygulayabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.