Cinsel Sağlık Ürünleri

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Cinsel sağlık ürünleri

Sağlıklı ve kontrollü bir cinsel yaşama sahip olmak için, cinsel sağlık ve aile planlaması ürünleri oldukça önemli. Aralarında prezervatifler başta olmak üzere, cinsel performans artırıcı ya da geciktirici ürünlerin de yer aldığı geniş seçenekler sunan cinsel sağlık ürünleri kaliteli bir birliktelik ve mutlu bir ilişki için kullanılması gereken ürünler.

Aile planlaması için prezervatifler

Mutlu evliliklerin sırlarından biri kaliteli ve uzun bir cinsel deneyimdir. Günlük yaşam içinde birçok stres odağı ile mücadele ederken, aynı zamanda renkli bir cinsel yaşama sahip olmak ve bu süreçte aile planlamasını sürdürebilmek adına kondom ürünleri yani prezervatifler, en etkili korunma yöntemlerinden biridir. İstenmeyen gebeliklere karşı korunmada en etkili cinsel sağlık ürünü olan prezervatifler, içerdikleri farklı seçeneklerle henüz çocuk sahibi olmak istemeyen kadın ve erkeklerin kullandığı bir ürün. Prezervatif modellerine geldiğimizde titreşimli, geciktirici ve normal prezervatifler karşımıza çıkıyor. İçerdikleri esanslara göre meyveli ya da farklı formları da olan prezervatifler, cinsel ilişkiden alınan zevki korumaya yardımcı olurken aynı zamanda cinsel ilişki deneyimini de en iyi şekilde yaşamayı sağlıyor. Prezervatif çeşitlerinde yüksek koruma isteyenler daha kalın yapılı kondomları kullanırken, ekstra ve uzun süren bir zevk için ince yapılı hisset formlu prezervatifler kullanılabilir. Prezervatif fiyatları marka, ürün seçeneği ve ürünün adedine göre değişebilirken en uygun fiyatlı prezervatifleri, kategorimizde bulabilirsiniz.

Gebeliğin takibi için hamilelik testi

Kadınların, hamile olup olmadıkları konusundaki meraklarını gidermek için tercih edilen ovulasyon ya da gebelik testleri de, hızlı ve yüksek güvenilirlikli sonuçlarıyla tercih edilen cinsel sağlık ürünlerinden. Özellikle korunulmayan dönemde çocuk sahibi olmayı bekleyen anne baba adayları, geciken adetlerde ya da olası belirtilerde hızlı sonuç veren ovülasyon testleri ile sonucu öğrenebiliyor. Gebeliğin zamanını kısa süre içinde öğrenmeye yarayan hamilelik testleri, yumurtlama dönemleri gibi çocuk sahibi olma şansının yüksek olduğu dönemde içerdiği hızlı testle sonucu veriyor. Gebelik testleri nasıl çalışıyor derseniz, kadınlarda hızlı bir idrar testi olan ovülasyon test kitleri, idrardaki Bh-HCG düzeyini ölçüyor. Hamile kadınlarda yüksek olan HCG seviyesi gebelik testlerinde en önemli kriterlerden biridir.

Cinsel yaşamı renklendiren ürünler

Cinsel sağlık ürünlerinde, seks yaşamını renklendirmek için tercih edilen birçok ürün seçeneği de yer alıyor. Daha keyifli ve tutkulu, uzun süren bir cinsel yaşam mutlu birlikteliklerin anahtarlarından biri. Bu anlamda en çok tercih edilen cinsel sağlık ürünleri arasında erken boşalma sorununa karşı kullanılabilen geciktirici sprey ve kremler, ön planda. Doğal ve bitkisel ürün içerikleri ile, gerekli testlerden geçerek sunulan geciktirici ürünler cinsel ilişkide aldığınız hazzı artırmak için kullanılabilir. Bu ürünler dışında cinsellikten alınan keyfi artırmak için, doğrudan hormonları etkileyen ve kadınların cinsel dürtüsünü artıran afrodizyak damla, toz ve parfümler de kullanılabilir.

Cinsel sağlık ürünleri markaları ve fiyatları

Hem etkili bir aile planlaması hem de renkli bir cinsel yaşam için içerdiği çeşitli ürünlerle herkese hitap eden cinsel sağlık ürünleri, bilinçli çiftlerce tercih ediliyor. Huzurlu ve keyifli bir cinsel birliktelik için kullanılan, daha mutlu ve sosyal bir ilişki dünyası arayanların tercih edebileceği cinsel sağlık ürünlerinde en iyi markaların ürünlerini, en iyi fiyatlarla sunuyoruz. Cinsel sağlık ürünlerinde, prezervatif konusunda en çok tercih edilen markalara gelirsek Durex, Okey, Eros ve Retard öne çıkan markalardan. Hamilelik testi ve diğer ürünlerde ise DermoDr olarak gerekli test süreçlerinden geçmiş, en kaliteli ürünleri sizlere sunuyoruz. En ucuz prezervatif modelleri ya da en uygun fiyatlı cinsel sağlık ürünleri için tek yapmanız gereken sitemizde fiyata göre sıralama yapmak. Güvenli ödeme altyapısı ve hızlı kargo avantajı ile, ürününüz Türkiye’nin her noktasına gönderilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.