Çatlak Ürünleri

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Çatlak Ürünleri

Bebek sahibi olmak, bir anne için en önemli şeylerden biri. Gebelik haberinin alındığı ilk andan, bebeğin kucağa alındığı ana kadar giden heyecanlı süreç birçok kişi için unutulmaz. Bununla birlikte hamilelik sürecinde vücut ciddi bir dönüşüme giriyor, bu da birtakım değişiklikleri beraberinde getiriyor. Hamilelik sürecinde annelerin en çok şikayetçi olduğu konular içinde vücudun belli bölgelerinde oluşan çatlaklar geliyor. Gebelik sürecinde alınan kilolardan dolayı oluşabilen çatlaklar, çatlak kremleri gibi bakım ürünleri ile kontrol altına alınabiliyor. Bununla birlikte hamilelerde görülen diğer sorunlar içinde tüylenme de söz konusu olabilir. Anne bakım ürünleri ile, çatlak ve diğer cilt sorunları kolay bir şekilde aşılabiliyor.  

Hamilelikte göbek çevresi çatlakları 

Annelik süreci her anlamda heyecan verici, hayatın en önemli dönemlerinden biri. Bununla birlikte kadınlar, gebelikte hem fiziksel hem de ruhsal anlamda ciddi dönüşümler yaşayabiliyor. Fiziksel değişimlerde elbette ki, hamileliğin son aylarına doğru alınan kilolar ve bunun etkileri önemli. Alınan kilolar, doğumdan sonra ciddi ölçüde veriliyor ve hamilelik döneminden bir iz kalmıyor ancak alınan kilolar, hamilelik esnasında vücutta farklı değişimelere yol açabiliyor. Birçok hamile kadının en çok şikayetçi olduğu konulardan biri hamilelik çatlaklarıdır. Çatlak önleyici krem kullanımı ile aşılabilen bir durum olan hamilelik çatlaklarının nedeni, vücutta bazı maddelerdeki değişimdir. Cilt sağlığı açısından en önemli yapılardan biri olan kolajen seviyesindeki bozulmadan ötürü meydana gelen çatlaklar tıbbi anlamda bir sorun teşkil etmez. Bununla birlikte görünüm açısından kadınlar için rahatsızlık verici olabilir. Hamile çatlakları her kadında aynı şekilde ilerlemez ancak çeşitli çatlak önleyici kremlerin yer aldığı bakım ürünleri ile bu duruma karşı önlem alınabilir.  

Çatlak önleyici krem 

Hamilelikte görülen çatlaklara karşı uzmanların önerdiği seçenek, çatlak önleyici kremlerdir. Bir cilt deformasyonu olan çatlaklara karşı koymak için, bu ürünlerin içerdiği doğal ürünler cildin nemli kalmasını sağlar. Çatlak önleyici hamilelik kremleri sadece gebelikte değil sonraki dönemlerde de cildin nemli güçlü kalmasını sağlar. Çatlak kremi kullanan kadınların en çok merak ettiği konulardan biri, çatlak kreminin bebek sağlığı açısından nasıl bir etki ortaya koyacağıdır. Dermatolojik testlerden geçen ve sağlık açısından herhangi bir riski söz konusu olmayan çatlak önleyici kremler gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Bebeğe zararlı olan, kanserojen nitelikte bir madde içermeyen çatlak kremleri, bebek sağlığı açısından riskli değildir. 

Hamilelikte kilo alma süreci  

Göbek çevresinde oluşan çatlaklar, birçok kadının mücadele ettiği bir konu. Bununla birlikte çatlaklar başta olmak üzere birçok konuyu etkileyen en önemli kriterlerden biri hamilelikte kilo alma sürecidir. Hamilelik sürecinde genellikle ilk birkaç ay bir kilo değişimi gözlenmez. Bununla birlikte son 3-4 aylık süreçte bebeğin gelişiminin artmasıyla gözle görülür bir kilo artışı yaşanır. Bu süreçte kiloyu takip etmek önemlidir, bu konuda doktorunuza da danışarak bilgi alabilirsiniz. Mustela çatlak kremi ya da lierac çatlak kremi gibi seçenekleri kullanarak, göbek çevresindeki çatlaklara karşı önlem alabilirsiniz. 

Çatlak kremi markaları ve fiyatları 

Aralarında mustela çatlak önleyici kremin de yer aldığı çatlaklara karşı geliştirilmiş bakım ürünleri, hamilelikte kişisel bakımına özen gösteren anne adayları tarafından çok fazla tercih ediliyor. Bu konuda en iyi çatlak kremini araştırıyorsanız, öne çıkan markalar arasında Lierac, Bio-Oil, Sinoz, DermaDerm, Uni Baby, Bepanthol ve Bübchen yer alıyor. En uygun fiyatlı çatlak kremlerini ve en iyi etkiyi ortaya koyacak kaliteli ürünleri, tüm seçeneklerin dermatolojik testlerden geçtiği güvenli markalarla geldiği DermoDr dünyasında bulabilirsiniz. Kampanya ve indirimleri kaçırmadan, ucuz çatlak kremi ve diğer kişisel bakım ürünlerini kolay bir şekilde satın alabilir ve adresinize kargolanmasını sağlayabilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.