Burun Sağlığı

Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Görünüm:
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Burun sağlığı

Medikal sağlık ürünleri içinde, burun sağlığı ürünleri içerdikleri farklı alternatiflerle ihtiyacınız olan etkiyi sunuyor. Burun spreyi, burun damlası, burun kremi ya da burun yıkama kiti gibi modellerin yer aldığı burun sağlığı seçenekleri hem bakım hem de burun cilt sağlığı açısından isteneni veriyor. Burun sağlığı ürünlerinde bebekler için tercih ettiğimiz burun aspiratörü ve burun temizleme aparatları da önemli bir yer teşkil ediyor. Yenidoğan bebeklerin 6 aylık olana kadar solumaları yalnızca burundan olur ve bir sorun yaşamamaları için burun aspiratörü, burun temizleme aparatları kullanabiliyor. Burun sağlığı için kullanabileceğiniz en iyi medikal sağlık ürünlerinde en iyi tekliflere DermoDr’da ulaşabilirsiniz.

Burun sağlığı ürünleri

Burnumuz, bir solunum organımız olmasının yanı sıra, aynı zamanda filtreleme yaparak havadaki partikülleri hapsetmesi ile en önemli yapılarımızdan biri. Herhangi bir sorunda solumada sorun yaşamamıza neden olabilen burnumuzda, olası rahatsızlıklarınızı uygun burun sağlığı ürünleri ile aşabilirsiniz. Bu ürünler içinde, burun damlası serumu, Breathe Right burun bantları, bebekler için burun spreyi, burun merhemi, horlamaya karşı burun bantları, ve burun klipsi yer alıyor. Gördüğünüz gibi burun sağlığında, horlamadan diğer solunum sorunlarına, burun bakımı ile ilgili ürünlerden bebeklerde burun sağlığına ilişkin ürünler kullanılabiliyor.

Bebekler için burun aspiratörü

Burun bakım ürünlerinde en önemli seçeneklerden biri, bebeklerin solunumunu sağlamak için kullanılan burun aspiratörleri. İlk 6 aylık dönemde burun solunumu çok kritik olan ve ağızdan nefes alamayan bebeklerde, burun tıkanıklığı önemli bir sorundur. Burun tıkanıklığını açmak için kullanılan aspiratörler, bebeklerin hassas yapısı baz alarak geliştirilmiş ürünlerdir.

Burun aspiratörü çeşitlerine geldiğimizde, klasik pompalı burun aspiratörleri ilk sırada yer alıyor. Bu ürünler pompasına basılmasının ardından burna koyulmaktadır ve pompanın gevşetilmesi suretiyle burnu tıkayan yapılar alınır. Diğer bir aspiratör modeli olan nazal aspiratörler ise hava yardımı ile burnu temizler. Bir ağızlık kısmı olan aspiratörlerde pompa yer almaz, bununla birlikte ebeveynler bu işlemi yapar.

Burun aspiratörü kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

Bebeklerinin sağlığı üzerine düşen anne babalar, gaz sancısı ya da diğer bebek reaksiyonlarında hızlı bir şekilde çözüm üretmek ister. Bebekler için en kritik konulardan biri olan burun tıkanıklığına karşı kullanılan nazal aspiratör ve diğer aspiratör modellerinde ise, ürünler kesinlikle zararlı değildir. Burun aspiratörü zararlı mı sorusunun yanıtı, kesinlikle hayır.

Bununla birlikte bebeklerde burun tıkanıklığını aşmak için müdahale ederken bebeğin canını yakmayacak şekilde hafif biri şlem yapılmalıdır. Burundaki kalıntının çekilebilmesinde en önemli konulardan biri yumuşak ve küçük yapılar olmasıdır. Steril okyanus suyu gibi ürünlerle bu işlem yapılabilir. Burun aspiratöründe diğer bir önemli konu da hijyen. Ürünün temizliğini talimat kılavuzunda yer aldığı şekilde ılık su ile yapmanız önemlidir. Burun aspiratörü birden fazla bebek için kullanılmaz ve nazal aspiratörlerde zarar görmüş ürünler kullanılmaz.

Burun sağlığı ürünleri markaları ve fiyatları

Hem yetişkinler hem de bebekler için son derece önemli olan burun sağlığı medikal ürünlerinde markalar, geniş ürün seçenekleri sunuyor. DermoDr olarak, bütçenize uygun olmasının yanı sıra en kaliteli burun sağlığı ürünlerini sunuyoruz. Bebek nazal aspiratörlerinde Abfen, Otri Bebe ve Babydrop markaları öne çıkıyor. Bununla birlikte diğer burun sağlığı ürünlerinde öne çıkan markalara gelirsek Breathe Right, Getwell, Mustela ve Nose Clean gibi alternatifler tercih ediliyor. Burun sağlığı ürünleri fiyatlarında en iddialı teklifleri keşfetmek için, DermoDr güvencesi ile sunduğumuz ürünlere bakabilirsiniz. En uygun fiyatlı ürünler için fiyata göre sıralama yapın, Türkiye’nin şehrine hızlı kargo ile ürünü teslim alın.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.